На головну Новини Вдосталь у  аптеках  «Доступних ліків»

Вдосталь у  аптеках  «Доступних ліків»

49

  За програмою «Доступні ліки» на три перші місяці цього року для Володимира-Волинського було передбачено 739 тисяч гривень, з яких на початок березня  використано 429 тисяч.

Тому головний лікар Центру первинної медичної допомоги Катерина Чубок на оеперативній нараді у міськввиконкомі  передавала звернення до жителів  міста і району, аби  ті  звернулися  до сімейних  лікарів  за пільговими рецептами на необхідні для  них ліки.  Відповідно  до цієї урядової програми люди з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. З 1-го квітня  для цього  вже буде потрібен електронний рецепт, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я, що  на перших порах  може ускладнити  цю процедуру.

- реклама -

Цього року мережа аптечних закладів , які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки», у міста   збільшилась. Додались аптеки ТОВ «АВ ФАРМТРЕЙД» «Бажаємо здоров’я»,  ТзОВ « Подорожник Волинь». Крім них,  доступні ліки  можна  отримати у аптеках «Вестфарм» №10 вул. Данила Галицького,.8  у вул. Ковельській,132/2, фірмі «Фітоцентр»  на вул. Ковельській, 73,  уФОП Новікова Галина Леонтіївна вул.Ковельська,.182,  у центральній районній аптеці № 11 ДВТП «Волиньфармпостач» на  вул.Ковельській, 6, аптеках ТзОВ «Ваша аптека»  на вул.Ковельській, 100.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять + 19 =