Новини

Вдосталь у  аптеках  «Доступних ліків»

Архів
6 переглядів

  За програмою «Доступні ліки» на три перші місяці цього року для Володимира-Волинського було передбачено 739 тисяч гривень, з яких на початок березня  використано 429 тисяч.

Тому головний лікар Центру первинної медичної допомоги Катерина Чубок на оеперативній нараді у міськввиконкомі  передавала звернення до жителів  міста і району, аби  ті  звернулися  до сімейних  лікарів  за пільговими рецептами на необхідні для  них ліки.  Відповідно  до цієї урядової програми люди з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. З 1-го квітня  для цього  вже буде потрібен електронний рецепт, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я, що  на перших порах  може ускладнити  цю процедуру.

Цього року мережа аптечних закладів , які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки», у міста   збільшилась. Додались аптеки ТОВ «АВ ФАРМТРЕЙД» «Бажаємо здоров’я»,  ТзОВ « Подорожник Волинь». Крім них,  доступні ліки  можна  отримати у аптеках «Вестфарм» №10 вул. Данила Галицького,.8  у вул. Ковельській,132/2, фірмі «Фітоцентр»  на вул. Ковельській, 73,  уФОП Новікова Галина Леонтіївна вул.Ковельська,.182,  у центральній районній аптеці № 11 ДВТП «Волиньфармпостач» на  вул.Ковельській, 6, аптеках ТзОВ «Ваша аптека»  на вул.Ковельській, 100.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up