На головну Новини Велопробіг у вишиванках

Велопробіг у вишиванках

94

Понад півтори сотні володимирчан зібралося на площі Героїв у неділю, аби проїхати вже традиційну десятикілометрову дистанцію містом. Велопробіг у вишиванках  організували управління освіти, молоді та спорту  міськвиконкму та спільнота VeloVolodymyr. 

Велосипедисти проїхали уже звичним маршрутом: площа Героїв – Ковельська – Драгоманова- Устилузька – Луцька – Привокзальна – Князя Олега- Генерала Шухевича – Ніла Хасевича – Ковельська. Фінішували там, де і стартували – на площі. Одразу після прибуття на фініш усі учасники отримали дипломи, які підтверджують їхню участь у велопробігові.

- реклама -

Захід проводиться на честь Дня міста для популяризації здорового способу життя. Володимирчани цілими родинами брали участь у велопробігові разом. Не налякала довга дистанція дітей, яких також було чимало. Попри спеку до заходу приєдналося понад 160 учасників, які після півгодинного заїзду під прибували до фінішу стомленими, але щасливими і усміхненими.

Традиція проведення велопробігу у вишиванках набирає популярності по всій Україні, а відбуваються вони зазвичай на честь Дня Незалежності або Дня міста.

Оксана РОМАНЮК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − 8 =