Святкова літургія з нагоди Успіння Пресвятої Богородиці у соборі Різдва Христового закінчилась освяченням нового хреста на церковному подвір’ї. Раніше на цьому місці стояв звичайний металевий, а віднині значно величніший гранітний. Чин освячення нової святині здійснив владика Матфей разом із духовенством кафедрального собору.

   – Іще 24 роки тому наш собор стояв із голими обдертими стінами, а нині милує око жителів та гостей міста, – зазначив єпископ у своїй промові. – Нарешті маємо і новий хрест, гідний кафедрального собору, який вдало доповнює загальний архітектурний ансамбль. Хрест – це перемога над усім злом, тому він має бути величним та красивим.

- реклама -

Керуючий Володимир-Волинською єпархією КП єпископ Матфей подякував усім меценатам та парафіянам собору, адже завдяки їхнім пожертвам  і стало можливим спорудження хреста заввишки 4 метри, а особливо двом родинам, які внесли найбільший вклад і не побажали називати своїх прізвищ. Подякував владика і отцю Миколаю Удуду, який впродовж усього часу коли виготовляли та встановлювали святиню, тримав процес під особистим контролем.

Після цього усі парафіяни, котрі прийшли на святкову літургію, вийшли на церковне подвір’я та стали свідками освячення і благословення нового хреста, до якого тепер може прикластись та помолитись кожен віруючий.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × три =