Новини

Вертеп для збору коштів на антидронову рушницю

Разом до перемоги
346 переглядів

Молодіжний вертеп недільної школи храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії своєю колядою збирав кошти на антидронову рушницю для підрозділу, де служить хорист церкви.

Юні колядники 1 січня попри дощову погоду змогли представити на кількох локаціях у Львові унікальне театралізоване дійство, заспівати колядки, сповіщаючи навкруги про народження Сина Божого. Традиційно колядували на центральному майдані – площі Ринок, біля Оперного театру та в інших частинах міста, де зазвичай виступають вуличні музиканти та виконавці, завітали також у військовий храм Стрітення Господнього.

І де б вони не показували вертеп, усюди збирався натовп глядачів, які робили свої внески задля підтримки наших воїнів-захисників. Того дня вихованці недільної школи зібрали 13 тисяч гривень.

Колядками та віншуваннями молодіжний вертеп славив народження Христа й у церкві Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, в установах, організаціях та закладах Володимира. Як повідомив настоятель храму отець Євген Рябець, зібрати потрібну суму допомогли також пожертви окремих парафіян, частину коштів виділили з церковного фонду.

Спільними зусиллями зібрали потрібні 120 тисяч гривень, які уже спрямували на купівлю антидронової рушниці з додатковою акумуляторною батареєю. Очікується її доставлення. Цей пристрій для збиття ворожих дронів передадуть підрозділу 55-го батальйону 100-ї бригади ТрО, у лавах якого захищає нашу Батьківщину хорист храму Олександр Гаєвський з Федорівки.

Валентина ТИНЕНСЬКА

Коментарі
Теги: молодіжний вертеп, недільна школа
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up