Новини

“Веселі старти” зібрали 6 тисяч дітей з усієї області

Архів
20 переглядів

У Володимирі-Волинському на базі спортивного комплексу «Олімп» міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся довгоочікуваний фінал обласних змагань «Веселі старти», під гаслом «Здорові діти – здорова нація». У ньому взяли участь 26 команд-переможців ІІ етапу обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3–4 класів із районів та міст обласного значення. Всього цей спортивно-масовий захід залучив 6 349 дітей з міст та районів області, йдеться на сайті міської ради.

Традиційно, змагання розпочалися урочистим відкриттям, на якому  виступили з привітальним словом секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому Вячеслав Петрук, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад та Заслужений журналіст України – Юрій Яцюк, які побажали учасникам змагань вдалих стартів, чесної боротьби та удачі, а вболівальникам – гарного настрою та незабутніх вражень.

Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол», «Фітбол» та «Фрізбі».

За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 із міста Ківерці, срібним призером стала команда  команда  із м. Луцька, яку представляла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей Луцької міської ради та третьою стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. села Прилісне Маневицького району.

Після завершення напружених змагань з естафет, розпочався конкурс дитячого малюнка на тему «Спорт для всіх» – за здоровий спосіб життя». За рішенням організаторів змагань та суддівської колегії кращими малюнками визначено, відповідно:  команда з ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія села Підгайці Луцького району, другою команда ЗОШ І-ІІІ ст. села Колки Маневицького району та трете місце НВК № 3 міста Володимира-Волинського.

Переможців та призерів фінальної частини фестивалю нагородили кубками, медалями, грамотами та дипломами відповідних ступенів, а також спортивним інвентарем та літературою на спортивну тематику.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up