Новини

Весняно-польові роботи затягнула погода

Архів
23 переглядів

Уже більше двох тижнів, як у районі почали сіяти яру пшеницю, ячмінь, горох, овес. Та дощова погода на кілька днів перервала і затягнула сівбу, бо техніка грузла у долинах, отож аграрії працювали там, де дозволяли грунти. На вчорашній день уже засіяно третину із запланованих понад восьми тисяч гектарів.
Цього сезону першими вийшла у поле працівники з ТзОВ «Пятидні», де, як і у минулому році, взяли добрий старт ц з дня на день тут завершать сівбу ярих культур та візьмуться за цукрові буряки. Цю культуру вчора почали сіяти у ТзОВ «Агросвіт-Волинь» на площі 20 гектарів.
Усе більші території завойовує соняшник, його вирощуватимуть кілька господарств на 600 гектарах, а найбільше – ФГ Євгена Шелепіни, де також планують сіяти цибулю-ріпку.
Під урожай 2017 року господарствами усіх форм власності посіяно озимих на зерно і зелений корм на площі 14,8 тисячі гектарів – це трохи менше проти минулого року. Зате на тисячу 329 гектарів збільшено посіви озимого ріпаку, що загалом становить 2 тисячі 244 гектари.
Сільгоспвиробники усіх форм власності повністю підживили добривами озимі культури на площі десять тисяч 880 гектарів, у тім числі вісім тисяч 680 – зернових.

Коментарі
Теги: посівна, сільське господарство
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up