Новини

«Весняний цінопад» із шаленими зннижками

Архів
2 переглядів

П`ятий рік поспіль у Володимирі-Волинському відбулася весняна торговельна акція задля підтримки підприємців міста,   яка цього року  випала на  25 березня та радувала жителів приємними знижками, діапазон яких коливався від 10 до 70 відсотків, за що ФПП «Бізнес-центр»  дякує власникам магазинів.

Охочих взяти участь у цій торговельній акції з кожним разом все більшає, цього року список на афіші налічував 27 закладів торгівлі. Це магазини, що реалізують дитячий, чоловічий, жіночий одяг, взуття та аксесуари, білизну, іграшки, меблі, будівельні та господарські матеріали, ювелірні вироби, гардини, тюлі, побутову техніку, годинники, посуд, сумки, постільну білизну, велосипеди та ще багато чого. Пробігаючи від одного магазину до іншого, володимирчани могли підбадьоритися, випивши смачної кави від мережі  «Кава avenue», які також дарували знижки на увесь асортимент напоїв.

Найактивніше жителі Володимира-Волинського цього разу скуповувалися в магазинах з одягом та взуттям для себе та дітей, аби встигнути оновити свій гардероб до Великодня.

   Окрім того, як зазначила директор ФПП «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга,  у соціальній мережі Facebook та Instagram, за допомогою програми рандом, проводився розіграш чотирьох подарункових сертифікатів номіналом по 200 гривень на покупку в магазинах, що стали учасниками акції «Весняний цінопад» цього року. Переможцями розіграшу стали Тетяна Рарата, Олена Холодович, Яна Борисова та Тетяна Януш.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up