Новини

Ветеранам та членам їхніх сімей пропонують навчання

Лайфстайл, Новини
93 переглядів

Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочинає безоплатну навчальну програму за напрямом соціально-психологічного супроводу ветеранів війни та їхніх сімей.

Курс передбачає підвищення компетентності з таких питань: нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни; представництво інтересів ветерана та його сім’ї;  консультування з питань отримання медичної допомоги й реабілітування, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування;  базові принципи надання першої психологічної допомоги; удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів тощо.

Навчальний план курсів складає 24 години, розрахований на два тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Слухачі, які пройшли навчання та процедуру оцінювання, отримують сертифікат.

Навчання першої групи слухачів передбачається з 18 березня. Для участі у програмі  слід заповнити анкету та надіслати її на електронну пошту: office.pqa@ukr.net, при єднавши приєднується сканкопію посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або посвідчення учасника бойових дій-члена родини претендента на навчання.

 

Коментарі
Теги: безоплатне навчання, ветерани війни
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up