Новини

Ветеранська кредитна програма від Ощадбанку

Лайфстайл, Новини
272 переглядів

Ощадбанк першим серед усіх українських банків запускає ветеранську кредитну програму для мікро-, малого та середнього бізнесу «Бізнес 4.5.0». Скористатись нею може ветеран або ветеранка (учасники бойових дій), родина ветерана (дружина/чоловік, діти, батьки), а також підприємство, в якому більше 30% персоналу – ветерани/учасники бойових дій.

«За даними опитування Українського ветеранського фонду 63% тих, хто захищає Україну зараз, хотіли б відкрити власну справу. Кредитний продукт «Бізнес 4.5.0» створено для можливості розкрити та реалізувати потенціал захисників, які повернулись до цивільного життя і прагнуть розвивати власний бізнес, навіть не маючи підприємницького досвіду. Це перший в Україні спеціалізований кредитний продукт для ветеранів», – зазначив голова правління банку Сергій  Наумов.

Пільгове кредитування власної справи або діючого ветеранського бізнесу передбачено на таких умовах: сума – до  п’яти мільйонів гривень; строк – до 60 місяців; цільове використання – придбання основних засобів, ремонт приміщень, поповнення оборотного капіталу; пільгова ставка за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: на інвестиційні потреби – 5-9, на оборотний капітал – 13 або 4-8% (у рамках програми WNISEF).

Особливо цікавою є пропозиція стати учасником франчайзингового бізнесу. До неї можуть долучитися навіть ветерани/ветеранки без досвіду підприємництва. Програма надасть індивідуальний супровід на всіх етапах розвитку бізнесу, безплатні консультації з персональним менеджером та навчальні програми та семінари.

Коментарі
Теги: ветерани, кредит, Ощадбанк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up