На головну Новини Ветерани отримують травневі допомоги

Ветерани отримують травневі допомоги

45

У Володимирі-Волинському разову допомогу до 5 травня отримали 2884 особи на загальну суму 3,8 мільйона гривень, у районі 923 ветерани на загальну суму мільйон 131,8 тисячі гривень.

Відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» передбачено виплату одноразової допомоги до 5 травня. Її розмір визначено для таких категорій:

- реклама -

інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: першої групи – 4120; другої – 3640; третьої – 3160 гривень;

учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концтаборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1390 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4120 гривень;

членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концтаборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 гривень.

Виплати грошової допомоги здійснюються у відділеннях поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.
Особам з інвалідністю і пенсіонерам не потрібно подавати документи – вони отримують кошти автоматично. Управління соціального захисту населення спільно з установами, де ветерани перебувають на обліку, формують списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, які отримують допомогу.
Діючим військовослужбовцям, що мають статус учасника бойових дій, виплату нарахують за місцем проходження служби. Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року.

За довідковою інформацією звертайтесь до управлінь соціального захисту населення: у місті за телефоном 2-07-77, у районі – 3-86-85.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 + 17 =