Новини

Ветерани та громада будують рекреаційну зону у Зимному

Архів
3 переглядів

Ведуться роботи на водоймі у селі Зимне, де ще вторік місцеві АТОвці ініціювали створення рекреаційної зони. У вихідні, коли дозволяє погода, зо два десятки активних чоловіків, які об’єдналися в громадську організацію “Спілка ветеранів війни і громади”, займаються облагородженням території біля колишнього торфяника, впорядкуванням берегів і купальної зони.

“Такий у нас активний відпочинок” – сміється голова ГО, один з ініціаторів цієї справи Олександр Сорочук. Раніше активісти розчистили, обкосили й окультурили територію, вивільнивши зо 20 соток водного плеса. Вода тут чиста, проточна, адже її живить потужне джерело. А минулої неділі облаштували дерев’яний місточок зі східцями. Також обклали місцину біля джерела бутовим каменем.
Звісно, попереду ще багато роботи. У планах – поповнити рекреаційну зону дитячо-спортивним майданчиком, щоб і малеча, і підлітки, і дорослі могли активно провести час. Зокрема, хочеться облаштувати волейбольне поле. А також встановити з півдесятка альтанок, в яких відпочивальники зможуть сховатися від спеки чи дощу.
– Ми вдячні і раді усім, хто готовий допомагати руками у цій справі, – підкреслює Олександр. – Адже працюємо у свій вільний час, аби облаштувати місце, де зможуть відпочивати усі жителі села.
Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up