На головну Новини Ветерани закликають не переносити з площі стел пам’яті

Ветерани закликають не переносити з площі стел пам’яті

44

Президія міськрайонної організації ветеранів війни і праці, громадське об’єднання «Захисник» та міськрайонна організація «Української спілки ветеранів Афганістану» звернулася до міського голови Петра Саганюка з приводу того, що при обговоренні концепції реконструкції  площі Героїв їм не показали, що саме планується зробити із пам’ятником і стелами пам’яті та символікою, яка розміщена на цих знаках і не потрапляє під дію закону «Про декомунізацію».

Містом поширюється інформація, йдеться у листі, що депутати від ВО «Свобода» за підтримкою окремих чиновників, хочуть зруйнувати пам’ятники на площі, передбачивши це у планах її реконструкції, і перенести їх на інше місце. Керівні органи ветеранських громадських організацій просять, аби дорогі їм пам’ятні знаки при реконструкції площі з ремонтом і благоустроєм пошкоджених елементів, залишилися на своїх місцях.

- реклама -

У разі прийняття радою або виконкомом іншого рішення, вони залишають за собою право блокувати реконструкцію цієї частини міста та роботу міської ради, а також збираються звертатися з цією проблемою у вищестоящі органи держави, оскільки пам’ятник збудований за гроші громадян міста і району та перебуває під охороною держави. Лист підписали голови ради ветеранів Володимир Сєдой, МГО «Захисник» Ярослав Курман, міськрайонної організації спілки ветеранів Афганістану Іван Омельчук.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 16 =