На головну Новини «Від мами до мами» з кравецьким дрес-кодом

«Від мами до мами» з кравецьким дрес-кодом

494

Відкриття нової кравецької майстерні «Dress code», що вдало поєднала послуги з ремонту та пошиття одягу із комісійною крамницею «Від мами до мами», відбулось у перший день жовтня на вулиці Ковельській, 57.  А через тиждень привітати засновницю власної справи Оксану Романову, яка до того перебувала у пошуку роботи, прийшли заступниця директора міськрайонної філії центру зайнятості Надія Веремчук та начальниця відділу активної підтримки безробітних цієї установи Світлана Старовойтова. Як з’ясувалось, кравецькі курси, які організовує центр зайнятості, стали тим рушієм, що спонукав пані Оксану перетворити звичайне домашнє хобі у бізнес. А Тетяну Буснюк, з якою познайомилась на цих же курсах, жінка узяла на роботу продавчинею-консультанткою, окрім самозайнятості створивши ще одне робоче місце (фото). І це історія успіху, яка може надихнути й інших безробітних.

Мама чотирьох дітей Оксана Романова розповідає, що шиття давно стало її улюбленим заняттям, адже й освіту мала відповідну. Жінка поступово поповнювала домашню майстерню швейною технікою. А головними її моделями були власні діти – двоє донечок, які вже дорослі, та двоє малих синочків. Втім, спочатку вона узялась за справу, зовсім не пов’язану із пошиттям одягу. Жінка організовувала надання клінінгових послуг, спеціалізуючись на доволі складних видах прибирання, зокрема, після ремонтів, або ж приведення до ладу фасадів будинків, вітрин магазинів. Зараз вона теж не відмовляється від цієї справи. Але підприємницьку діяльність започаткувала саме у сфері кравецьких послуг.

- реклама -

Ще перебуваючи на обліку центру зайнятості, згодилась пройти навчання на семимісячних курсах крою та шиття, щоб освіжити попередні знання та здобути нові навички, адже розуміла, що жодна професія не стоїть на місці, тож розвиватись потрібно завжди. Курси, на жаль, припали на період жорсткого карантину, тому доводилось навчатись переважно дистанційно, за посередництвом інтернету. Одночасно й багато практикувала, зокрема, у той час отримала безліч замовлень на пошиття захисних масок.У кравецькій майстерні «Dress code» вона шиє сама. Розповідає, що наразі працює над оригінальним дитячим костюмчиком та виконує багато ремонтних замовлень – щось вкоротити, щось вшити, десь і залатати улюблену річ, з якою клієнт ще не хоче прощатись. Створила цілу колекцію шапок із шарфами, може пошити й штори чи тюль.

А ще, каже жінка, розуміючи економічну ситуацію, побачила перспективу у облаштуванні комісійної крамниці, у якій не лише дитячий одяг від комбінезончиків для новонароджених до суконь для випускниць, а й дитячі «ходунки», візочки, конверти на виписку з пологового тощо. Одяг намагається брати по сезону, тобто, зараз надає перевагу осіннім та зимовим речам, стежить, щоб усе було чистим, випрасуваним і актуальним – застаріла мода тут не проходить. Оксана розповіла, що напередодні їй вдалось підібрати для маленького покупця комплект осіннього брендового одягу, а вартувало це все лише тисячу гривень – абсолютно підйомну суму для сімейного бюджету. Тож вона щиро запрошує до себе в майстерню нових клієнтів та покупців і переконана, що зможе усім допомогти з вибором нового та ремонтом улюбленого одягу.

Юлія  ПАШКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 − 3 =