Новини
Сьогодні

У Володимирі відбудуться електронні торги з продажу земельних ділянок і права оренди

Новини
245 переглядів

Наступного тижня у  Володимирській громаді відбудуться електронні торги з  продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а також з  продажу права оренди (річної орендної плати)

Так, 8 січня такі торги вестимуться на ділянки  вул. Ковельській, 190, площею 0,1735 гектара з  цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю; вул. Наталії Ужвій, 23 (площа 0,5498 га) – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Також на них виставляється ділянка  на вул. Олександра Олеся, 4А, яка може бути використана  для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, її площа  становить 0,6173 гектара.

11 січня  на електронних торгах право оренди (річної орендної плати)  продаватимуть на земельну ділянку сільськогосподарського призначення  селі Федорівка, площею 1,5024 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а також на  ділянку такого ж призначення  за межами цього села, яка має площу 0,1977 гектара.

Про це інформує відділ земельних та природних ресурсів управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів  виконкому Володимирської міської ради.

Коментарі
Теги: електронні торги, право оренди, продаж земельних ділянок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up