На головну Новини Відділення трансфузійної допомоги запрошує донорів

Відділення трансфузійної допомоги запрошує донорів

131

Дуже важливо у воєнний час поповнювати запаси донорської крові та її компонентів, адже вони нині такі необхідні, бо рятують людські життя. Тож Володимир-Волинське відділення трансфузійної допомоги запрошує жителів та гостей Володимирщини здійснити добру справу – здійснити кровоздачу.

Завідувач відділення Володимир Панащук розповідає, що на заклик стати донорами крові відгукуються небайдужі люди. Вони самоорганізовуються й колективно приїздять з різних куточків району, бо розуміють, що нині їхній вклад у перемогу над ворогом може бути й у вигляді здачі крові. Уже на початку цього тижня шкільними автобусами, що містять близько тридцяти пасажирських місць, до місцевої станції переливання крові приїздили мешканці Локачинської, Поромівської та Іваничівської громад. Вони значно поповнили банк крові, все ж усіх потреб не закрили. Тому стати донорами запрошують володимирчан, колективи місцевих підприємств та установ, осіб, які тимчасово проживають на території краю. Одна здача крові може врятувати життя трьох людей. А процедура забору триває лише 15 хвилин.

- реклама -

Донорами можуть бути громадяни віком від 18 до 60 років, а також старші за дозволом лікаря. Вага донора – не менше 50 кілограмів. При собі варто мати паспорт та ідентифікаційний код.

Здати кров можна щодня у будні з 8.30 до 14.30 у відділенні трансфузійної допомоги, що знаходиться за адресою: м. Володимир, вул. Северина Наливайка, 18. Наразі є потреба у крові всіх груп.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − 17 =