Новини

Відеокамери та додаткове освітлення на небезпечних доріжках за грантові кошти

Володимирська, Головне, Спецпроєкти
455 переглядів

З жовтня  минулого  року  громадська організація «Розвиток Волині» у співпраці з Володимирською міською радою в межах проєкту «Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни», що впроваджується Українським жіночим фондом завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії, реалізує проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат».

Спільно з  цією громадською організацією   торік у ТМО було відкрито кабінет невідкладної медико-психологічної допомоги жінкам, які постраждали від гендерно обумовленого насильства.

Під час тренінгів «Запобігання та протидія насильству» його учасниці та учасники  дізнаються не лише про ознаки фізичного, сексуального, психологічного та економічного насильства, вчаться реагувати на нього з метою мінімізації загрози, але й вивчають різні техніки самозаспокоєння, опановують основні умови формування та розвитку самоцінності за допомогою різних метод та арттерапевтичних заходів.

Також у межах проєкту протягом кількох місяців міський центр соціальних служб залучав жінок, які відчувають потребу у психологічній  підтримці і перебувають або перебували в ситуації насильства, до індивідуальних консультацій «Цілісна Я або шлях до себе».

Загалом проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат»  спрямовано на створення безпечного громадського простору для жінок та дівчат громади шляхом формування безпечного середовища та інформування різних груп жінок та дівчат щодо запобігання та протидії насильству.

У межах проєкту також проведено аудит безпеки території міста Володимир, за результатами якого визначено локації, де за кошти донора будуть встановлені камери та вуличне освітлення. Такою локацією стане доріжка від зупинки громадського транспорту до амбулаторії №3, що на вул. Луцькій, 230. Встановлено, що жінки часто з острахом пересуваються цією доріжкою у темну пору доби.

Іще одним маршрутом, де встановлять відеокамери та додаткове освітлення, стане доріжка від стадіону «Олімп», яка пролягає вздовж паркової зони до території ліцею №2, а також прохід від вулиці Драгоманова до спорткомплексу.

Окрім цього, найближчим часом передбачається проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Поінформовані – убезпечені», під час якої будуть відзняті соціальні ролики про домашнє насильство та булінг та роздані інформаційні буклети.

 

Коментарі
Теги: "Володимир, відеокамери
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up