Новини

 «Відкрий тисячолітнє місто»: у мережі показали промо-ролик про Володимир

Архів
18 переглядів

   Промоційне відео, створене в рамках реалізації проекту-переможця минулорічного Громадського бюджету, презентували на першій міськрайонній Раді регіонального розвитку, а минулого понеділка воно з’явилося у вільному доступі в Інтернеті.

Ролик тривалістю 3 хвилини 46 секунд створило ТОВ «ТВ Креатив» – зареєстроване в Києві підприємство, яке виграло тендер в торгах на Prozorro. Вартість виконаних робіт становила 54,9 тисячі гривень (замість закладених у громадському бюджеті на проект 70 тисяч). Варто зазначити, що автором проекту-переможця значиться депутатка міської ради Світлана Федонюк, однак від презентованого промо-відео вона публічно відмежувалася, заявивши, що не має жодного стосунку до його створення.

У відео представлені архітектурні пам’ятки, туристичні місця і об’єкти інфраструктури – Василівська церква, Успенський собор та собор Різдва Христового з його підземеллями, історичний музей імені Омеляна Дверницького, державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир», спорткомплекс «Спорт для всіх».  Також у ролику «засвітилися» відомі люди і знані колективи  краю – міський голова Петро Саганюк, скульптор Олег Дубинчук, «волинський Фаберже» Анатолій Бойко, народний аматорський театр «Різнобарв’я», Заслужений діяч мистецтв України, композитор Сергій Шишкін, творче об’єднання художників «Колорит», жіноча футбольна команда «Ладомир». Крім того, відео розповідає про події, які відбуваються у місті та поблизу – День міста, фестивалі «Княжий», «Смаковицяпо-володимирськи» та «Український коровай-сузір’я».  Автори включили до промо-ролика розповіді про підприємства ТзОВ «Гербор-Холдинг» та ПП «Аватон», гімназію імені Олександра Цинкаловського, НВК «ЗОШ №3-ліцей».Усі ці кадри перемежовуються видовищними краєвидами, знятими з допомогою дрона.

Зараз промо-відео активно обговорюють у соцмережах. Щоб переглянути його і сформувати своє враєення, «зчитайте» QR-код з допомогою смартфона і переходьте за посиланням просто на відео.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up