У єдиній в області міській територіальній громаді, яка першою об’єднала сім сільських рад, на третій день Великодня урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, який одним із перших в Україні сформований за моделлю інтегрованого офісу.

Разом із очільниками РДА Наталією Василець і районної ради Романом Гуком сюди завітав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, котрий з устилузьким міським головою Віктором Поліщуком і керівником німецького проекту GIZ в Україні Тарасом Журавлем розрізали стрічку на дверях офісу. Також на урочистості приїхали депутат обласної ради Валерій Діброва і керівник проекту технічної допомоги ЄС «Центр як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» Роман Матвійчук.

- реклама -

Кілька просторих і світлих кімнат, що займають ліве крило першого поверху Устилузької міської ради вразили дизайном, над яким попрацювали справжні фахівці, котрі продумали усе до дрібниць, аби людям було комфортно і зручно отримувати адмінпослуги за принципом «єдиного офісу». У коридорі, що розділяє дві зали «фронт-офіс №1» та «бек-офіс №2», стоять стильні світло-салатові м’які дивани, підібрані у тон до інших меблів – це зала очікування, де відвідувачі можуть і відпочити. У першому офісі прийматимуть документи, є рецепція та операційні зали, інформаційний термінал та ще куточок для дітей зі столиком, стільцями та іграшками. Поодаль розміщена ще одна «прозора» кімната – у ній начальник Олег Василенко вестиме прийоми громадян. У «бек-офісі №2» двоє спеціалістів опрацьовуватимуть інформацію, що надходить з сусіднього, а загалом у центрі трудиться п’ять чоловік, згодом їх кількість збільшиться до дев’яти. Поряд, як і годиться для офісу по-європейськи, обладнана кухня, де є усе необхідне, та ще сучасна санітарна кімната з столиком, де матусі можуть перепеленати малюків.

Голова ОДА Володимир Гунчик подякував усім, хто долучився до доброї справи, й найперше міському голові Віктору Поліщуку, котрий узяв участь у проекті, ініційованому німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ й разом із ще дев’ятьма конкурсантами зумів залучити в Устилуг європейські кошти, а це майже мільйон гривень. Їх використали на реконструкцію приміщень для ЦНАПу, зробили ремонт у коридорі, закупили меблі та технічне обладнання. Ремонт почали з вересня минулого року і завершили у грудні, освоївши 406 тисяч гривень, ще більше половини спрямували на вмеблювання, офісну техніку тощо.

ЦНАП працює без обідньої перерви, у понеділок, середу і четвер з 9.00 до 16.30, у вівторок – з 9.00 до 20.00, у п’ятницю – з 9.00 до 15.30, вихідні дні – субота і неділя.

До слова, голова ОДА поцікавився, де купували меблі, а почувши, що їх привезли з Чернігова, порадив більше звертати увагу на місцевих виробників.

Усі закупівлі проводились через систему ProZorro, що дозволило скоротити витрати на 150 тисяч гривень, серед дев’яти підприємств, котрі пропонували послуги, вибирали за кількома позитивними критеріями, пояснив міський голова Віктор Поліщук, котрий чи не найбільше радіє такій події. задоволений побаченим і керівник німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в Україні Тарас Журавель, котрий також не стримував позитивних емоцій та дякував усім.

Устилуг – обличчям міста, громади та усієї Волині, бо на самісінькому кордоні з Польщею, каже керівник проекту в Устилузькій міськраді і її секретар Людмила Касьян, котра розповіла, що їхні партнери цікавились на що спрямовано європейські кошти, й схвалили таке дієве співробітництво.

А загалом у центрі надаватимуть до сотні різних послуг – з питань соціального захисту і земельних, тут зареєструють акти цивільного стану, видадуть паспорт чи вклеять фотографії, запишуть на прийом до керівництва міськради, видадуть копії рішень і розпоряджень міського голови тощо. Для цього треба особисто звернутися на рецепцію до адміністратора, або для консультації зателефонувати за номером (03342) 3-49-10. Працівник на місці прийме документи, зареєструє їх, й через певний термін видасть те, що потрібно замовнику.

Тетяна АДАМОВИЧ

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 1 =