Новини

Відкрився ювілейний пленер

Архів
3 переглядів

Відкриття двадцятого міжнародного пленеру «Колорит» відбулося минулого понеділка у культурно-мистецькому центрі. Участь у ньому беруть майже два десятки митців з шести областей України, а також із Білорусі та Польщі.

Учасників ювілейного пленеру привітали заступниця міського голови Лариса Кулікова та начальник відділу культури Роман Віслобоков і вручили їм сувеніри та матеріали для роботи. Володимирський художник Ігор Мацюк, щорічний учасник цього заходу, попросив колег не зосереджуватися лише на пам’ятках архітектури, а й шукати цікаві місцинки, незвичайні деталі на бічних вуличках міста, аби сюжети їхніх робіт були якомога різноманітнішими.

Гості поділилися враженнями від нашого міста. Білорус Анатолій Мелеховєц зізнався, чому не вперше приїздить на пленер – бо притягує краса Володимирщини, гостинність її людей і бажання побачити друзів-художників, яких знайшов в Україні. «Побачив тут обличчя європейського міста», – поділився першими враженнями про Володимир художник з Києва пан Цезарій.

Цей ювілейний захід – гарна нагода згадати про те, якими були перші пленери. Про те, що колись «Колорит» відбувався у форматі конкурсу – створені на пленері роботи оцінювало спеціальне журі, а переможець отримував ексклюзивну скляну статуетку, – розповів художник Анатолій Костюк, який, власне, й ініціював проведення пленеру у нашому місті.

Упродовж тижня приїжджі і місцеві митці відкриватимуть для себе Володимир – хто по-новому, а хто – вперше. А роботи, які вони створять, можна буде побачити у культурно-мистецькому центрі в суботу на підсумковій виставці-закритті пленеру.

Віталіна Макарик.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up