На головну Новини Відкрився ювілейний пленер

Відкрився ювілейний пленер

56

Відкриття двадцятого міжнародного пленеру «Колорит» відбулося минулого понеділка у культурно-мистецькому центрі. Участь у ньому беруть майже два десятки митців з шести областей України, а також із Білорусі та Польщі.

Учасників ювілейного пленеру привітали заступниця міського голови Лариса Кулікова та начальник відділу культури Роман Віслобоков і вручили їм сувеніри та матеріали для роботи. Володимирський художник Ігор Мацюк, щорічний учасник цього заходу, попросив колег не зосереджуватися лише на пам’ятках архітектури, а й шукати цікаві місцинки, незвичайні деталі на бічних вуличках міста, аби сюжети їхніх робіт були якомога різноманітнішими.

- реклама -

Гості поділилися враженнями від нашого міста. Білорус Анатолій Мелеховєц зізнався, чому не вперше приїздить на пленер – бо притягує краса Володимирщини, гостинність її людей і бажання побачити друзів-художників, яких знайшов в Україні. «Побачив тут обличчя європейського міста», – поділився першими враженнями про Володимир художник з Києва пан Цезарій.

Цей ювілейний захід – гарна нагода згадати про те, якими були перші пленери. Про те, що колись «Колорит» відбувався у форматі конкурсу – створені на пленері роботи оцінювало спеціальне журі, а переможець отримував ексклюзивну скляну статуетку, – розповів художник Анатолій Костюк, який, власне, й ініціював проведення пленеру у нашому місті.

Упродовж тижня приїжджі і місцеві митці відкриватимуть для себе Володимир – хто по-новому, а хто – вперше. А роботи, які вони створять, можна буде побачити у культурно-мистецькому центрі в суботу на підсумковій виставці-закритті пленеру.

Віталіна Макарик.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − одинадцять =