Новини

Відлунали фінальні «Юні голоси»

Володимирська, Громади, Культура, Новини
305 переглядів

У  культурно-мистецькому центрі відбувся фінал традиційного міського пісенного конкурсу “Юні голоси”, який організував Центр позашкільної освіти за підтримки управління з гуманітарних питань виконкому Володимирської міської ради. 

Пісенний конкурс “Юні голоси” проводиться у Володимирі з 1992 року. Упродовж більш ніж 30 років його сцена стала стартом та  добрим досвідом для багатьох талановитих вокалістів. Відбір фіналістів цьогорічних “Юних голосів” проводився у ЦПО наприкінці березня, за результатами якого у фінал потрапили понад тридцять вокалістів, що змагалися у чотирьох категоріях.

За підсумками фінальних виступів визначені переможці у кожній з категорій.  У молодшій віковій категорії (6-9 років) перша  премія у Христинм Чишій, Ванесси Никонюк; друга –  у Поліни Гищик, Ніколь Ничипор;  третя  –  у Ярини Сурмик, Марини Мойсіюк, Еми Костилєвої, Маргарити Панасюк.

У середній віковій категорії (10-12 років) першою премією відзначені Марта Климюк, Злата Залуська, другою  – Ярослава Прогонюк, Катерина Старушко; третьою – Юлія Федина, Анна Ізотова, Дарина Корнійчук, а серед учасників, вік яких 13-15  років, першою премією нагороджений  Дмитро Харса; другою – Олександр Андрійчук, Софія Фіщук, Вікторія Нішта; третьою – Еліна Цицьора, Софія Бернацька, Ольга Кузнєцова.  У старшій віковій категорії (16-18 років) другою  премією  відзначена Дар’я Прихненко.

Окремо визначалися переможці у номінації “Ансамблі”,  де першу премію отримав  дует Юліани Ткачук та Дмитра Харса, другу  – гурт “Полунички”. Всі інші учасники отримали звання “Дипломант конкурсу”. Гран-прі “Юних голосів” здобула Юліана Ткачук.

Під час урочистої частини нагородження прозвучали слова подяки і на адресу викладачів, які підготували до конкурсу юних вокалістів, – керівниць народної студії вокального співу “Лодомир” Галини Тюрікової та Жанни Рідевської, викладачки дитячої музичної школи Наталії Огороднійчук, вчительок ліцею № 1 Людмили Католик та ліцею № 3 Богдани Лапчук.

Коментарі
Теги: "Володимир, Юні голоси
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up