Новини

Відновили басейн у п’ятій школі

Архів
18 переглядів

     Справжнім новорічним подарунком для учнів школи № 5 ім. А. Кореневського стало відкриття оновленого басейну, яке відбулось в останній робочий день минулого року. Урочисто перерізали  стрічку  міський голова Петро Саганюк та народний депутат Ігор Гузь.

Іще три місяці тому басейн у школі стояв пусткою, адже через застаріле обладнання і неналежний температурний режим  об’єкт не використовувався за призначенням впродовж кількох останніх років. А тепер системі підігріву та очищення води, новеньким душовим та роздягальням може позаздрити навіть басейн спорткомплексу.

Усього на капітальний ремонт витрачено 1 мільйон 600 тисяч гривень, з яких мільйон – це кошти державної субвенції, яку залучив для розвитку громади у свій округ народний депутат Ігор Гузь, а решта – кошти міського бюджету. За ці гроші замінено систему очищення, підігрівання води та вентиляції повітря, завдяки чому температура в приміщенні така ж, як і води, що відповідає тепер усім нормам.  Окрім цього в басейні повністю замінено систему опалення, в тому числі проведено «теплу підлогу», виконані облицювальні роботи, натягнуті натяжні стелі, замінено сантехніку, вікна та двері.

Із задоволенням оглянули відновлений басейн у день його офіційного відкриття запрошені гості. Директор ЗОШ №5 Ірина Костюк подякувала нардепу та міському голові за сприяння у виділенні коштів для такого необхідного капітального ремонту. Як зазначив Петро Саганюк, за останні два з половиною роки на п’яту одинадцятирічку з міської казни надійшло понад чотири мільйони гривень. Завдяки такому фінансуванні у школі повністю замінили вікна, підлогу, відремонтували покрівлю, фасад, закупили техніку та провели безліч необхідних робіт.

Уже після зимових канікул уперше за багато років у шкільному басейні знову навчатимуть плаванню на уроках фізичного виховання. Першими випробують басейн учні середніх та старших класів. А з часом, як зазначила Ірина Костюк, розглянуть можливість занять і для наймолодших школярів. У планах також надавати платні послуги і для учнів з інших шкіл та дорослого населення мікрорайону, адже це дасть змогу компенсувати навчальному закладу частину витрат, необхідних на утримання басейну.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up