Новини

Відома письменниця розповіла про свої студентські роки у Володимирі

Архів
11 переглядів

Відома українська письменниця, кількаразова лауреатка конкурсу “Коронація слова”, авторка романів “Нічниця”, “Із медом полин”, “Гордієві жінки” та інших Жанна Куява поділилася сімома спогадами про свої студентські роки у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю.Кримського. Цей навчальний заклад, тоді ще училище, вона закінчила у 1999 році. Щирі, теплі, відверті і зворушливі епізоди зі студентського життя Жанна Куява опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2898609046830077&id=100000430293359

У цих семи публікаціях-спогадах письменниця розповідає про найважливіші моменти – гуртожитське життя і побут, складне добирання  до Володимира на попутках з рідного села, педагогічну практику у школах міста, лекції улюблених викладачів, серед яких – Фелікс Штейнбук і Тамара Карпук, про юнацькі захоплення, з яких згодом виросла її творчість.

Публікуючи щодня по спогаду, Жанна Куява готувалася до творчої зустрічі зі студентами педагогічного коледжу, яка відбулася  2 грудня. Письменниця поділилася із ними яскравими моментами свого життя, розповіла, як складалася її кар’єра у Києві, озвучила мотиваційні поради й ознайомила із темами романів.

Детальніше про зустріч читайте у найближчому номері газети “Слово правди”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up