На головну Новини Відома письменниця розповіла про свої студентські роки у Володимирі

Відома письменниця розповіла про свої студентські роки у Володимирі

174

Відома українська письменниця, кількаразова лауреатка конкурсу “Коронація слова”, авторка романів “Нічниця”, “Із медом полин”, “Гордієві жінки” та інших Жанна Куява поділилася сімома спогадами про свої студентські роки у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю.Кримського. Цей навчальний заклад, тоді ще училище, вона закінчила у 1999 році. Щирі, теплі, відверті і зворушливі епізоди зі студентського життя Жанна Куява опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці.

7 спогадів до зустрічі: про ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського"Рівно за тиждень ще не…

Опубліковано Жанною Куявою Неділя, 24 листопада 2019 р.

- реклама -

У цих семи публікаціях-спогадах письменниця розповідає про найважливіші моменти – гуртожитське життя і побут, складне добирання  до Володимира на попутках з рідного села, педагогічну практику у школах міста, лекції улюблених викладачів, серед яких – Фелікс Штейнбук і Тамара Карпук, про юнацькі захоплення, з яких згодом виросла її творчість.

Публікуючи щодня по спогаду, Жанна Куява готувалася до творчої зустрічі зі студентами педагогічного коледжу, яка відбулася  2 грудня. Письменниця поділилася із ними яскравими моментами свого життя, розповіла, як складалася її кар’єра у Києві, озвучила мотиваційні поради й ознайомила із темами романів.

Детальніше про зустріч читайте у найближчому номері газети “Слово правди”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 + 7 =