Новини

Відому лялькарку з Володимира запросили до Києва на благодійну акцію

Архів
45 переглядів

Минулого тижня у Києві відбулася благодійна акція «Країна щасливих дітей», організована відомим громадським діячем Мариною Кінах спільно з арт-школою моди і краси «Kids Style», у якій узяли участь близько тисячі дітей з різних куточків України. На цім святі побувала і знана лялькарка з нашого міста Оксана Саганюк, яку туди запросила директор львівського рекламно продюсерського центру «Вінкс» Людмила Бурбура, котра також є нашою землячкою.
Пані Людмила познайомилась з Оксаною на півфіналі «Битви талантів» і захопилася її творчістю, з радістю дізналася, що лялькарка пише казки, бо і сама пише книгу «Спогади старої феї», яку незабаром збирається видати. Як стало відомо від самої Людмили Бурбури, до одного з розділів увійде і твір нашої майстрині. Саме цю «Різдвяну казку» і запропонували представити у Києві. Тож разом із дизайнеркою Ольгою Паланюк та дітьми, котрі переодягнувшись у костюми, перетворилися на живих ляльок, перенесли дійство на сцену.
Їхала Оксана на свято не з порожніми руками, а з янголиками, виготовленими власноруч. Їх вона подарувала дітям. А ще провела для них майстер-клас. Зізнається, що не очікувала на такий успіх і була приємно вражена зацікавленістю не тільки з боку дітлахів, а й їхніх батьків до її творчості.
Це не перша благодійна акція, яку проводить Марина Кінах, у рамках якої діти з багатодітних сімей, зі сходу країни, з обмеженими можливостями мають можливість не тільки отримати незабутні враження і подарунки, а й проявити свої здібності.
Після цієї «Країни щасливих дітей» Оксана Саганюк отримала запрошення від Людмили Бурбури на майстер-класи у Львові.

Жанна БІЛОЦЬКА

Коментарі
Теги: благодійність, Жанна Білоцька, Людмила Бурбура, ляльки, майстри, Оксана Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up