Новини

Відремонтовано ізолятор тимчасово тримання

Архів
9 переглядів

   У міському відділі поліції учора урочисто відкрили ізолятор тимчасового тримання. Капітально відремонтоване і оснащене відповідно до усіх вимог приміщення, що призначене для  затримання осіб, котрі вчинили злочин, і будуть в ньому утримуватись до вирішення питання по суті, або ж особи, покарані за адмінправопорушення, відбуватимуть тут адмінарешт.

На урочистому заході побували генерал поліції ІІІ рангу, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, міський голова Петро Саганюк. Аби зроблена справа служила на благо міській громаді – освячення приміщення провів архієпископ Матфей.

В оновленому ІТТ будуть нести службу понад 20 поліцейських, повністю штат ще не укомплектовано. Дотепер, відчуваючи незручність і несучи великі фінансові витрати, володимирські правоохоронці були змушені возити затриманих правопорушників у Луцьк, Нововолинськ та Ковель. З метою вирішення оперативних завдань, Володимир-Волинський відділ поліції отримав ще й новий службовий автомобіль “Форд”.

  “Подія є знаковою і для поліції, і для регіону. Усі виконані на даному етапі роботи зроблено згідно європейських стандартів.  Дякую  усім за сприяння і розуміння, за підтримку. Національна поліція буде працювати і в подальшому над ремонтом і відкриттям приміщень нового зразку в області. Сьогодні стоїть ще одне завдання – забезпечити транспортом такі ізолятори», – зазначив Петро Шпига. 

На капітальний ремонт ізолятора було виділено кошти з міського бюджету у розмірі 698 тисяч гривень, також 1 мільйон надійшов з держбюджету.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up