Новини
Сьогодні

Відремонтували двір на вулиці Луцькій

Архів
17 переглядів

Завершилися ремонтні роботи у дворі багатоповерхівок на вулиці Луцькій,158. Тут поклали новий асфальт на під’їзді до будинку і парковці, облаштували тротуари з бруківки, а також встановили лавочки, повідомляє БУГ.

Місцеві мешканці говорили про необхідність ремонту прибудинкової території вже давно, зверталися з відповідними запитами і депутати, розповів начальник міського управління ЖКГ Віктор Фіщук. За словами Ярослава Матвійчука, першого заступника міського голови, заїхати у двір раніше було практично неможливо, ситуація була критичною. На об’єкт у бюджеті 2019-го року знайшлися кошти. Виконала роботи Луцька ДПМК.

Загальна проектна вартість робіт 878 тисяч 868 гривень. За ці кошти виконано 575 квадратних метрів асфальтобетонного покриття. Після вкладання асфальту, ПП “Ліски” поклало бруківку. Голова місцевого ОСББ Дмитро Юзвенко розповів, що є ще чимало проблемних питань, які потрібно вирішити. ОСББ створили півроку тому, проте встигли модернізувати систему освітлення. На часі ремонт даху і вирішення питання енергоефективності.

“Потихеньку акумулюємо кошти. Ще плануємо наступного року благоустрій території вже за свої кошти, можливо, це буде співфінансування з міською радою, якщо вдасться. Треба модернізувати будинок стосовно енергоефективності, встановити ІТП або, якби міська рада проголосувала за розроблення проекту про автономне опалення, то, можливо, перейшли б усім будинком на автономне опалення”, – розповів Юзвенко.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up