Новини

Відзнаку президента «За мужність і відвагу» отримала 14-та ОМБр імені князі Романа

Архів
20 переглядів

У День піхоти, який відзначався у суботу, президент України Володимир Зеленський присвоїв почесну відзнаку президента «За мужність та відвагу» трьом військовим частинам Сухопутних військ ЗСУ – 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс», 14-й  окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого та 56-й  окремій мотопіхотній Маріупольській бригаді і вручив державні нагороди воїнам бригади.

Урочиста церемонія нагородження відбулася в Маріїнському палаці в Києві, де глава держави привітав воїнів-піхотинців зі святом, вручив стрічки почесної відзнаки «За мужність та відвагу» командиру 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковнику Олександру Охріменку. Орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня, Данила Галицького, медалями «За військову службу Україні» і «Захиснику Вітчизни» нагороджено ряд бійців бригади.

Почесна відзнака «За мужність та відвагу» заснована президентом у травні минулого року для відзначення бойових звитяг особового складу військових частин ЗСУ та інших військових формувань, мужності та героїзму, виявлених в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. При відзначенні військової частини ( такою відзнакою до трубки верхівки древка її бойового прапора прикріплюється двостороння стрічка зеленого захисного кольору, обшита по периметру золотавим кантом і символами держави.

«Наша героїчна піхота є основою захисту на полі бою, а отже, саме ви є джерелом міцності для всієї нашої України. Держава стоїть міцно, бо ви воюєте гідно – разом із усіма українськими силами оборони та безпеки! Я дякую вам за це!» – наголосив глава держави, вітаючи воїнів-піхотинців.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up