Новини

Відзнаки керівниці і хореографині хору «Мужність»

Володимирська, Громади, Культура
341 переглядів

Колектив ветеранського хору «Мужність» гордиться успіхам своєї нової керівниці Аліни Назарчук. Нещодавно вона стала лауреаткою міжнародних конкурсів, які відбулися у Києві.

Вокалістка отримала перші премії та кубки в ХХ міжнародному багатожанровому фестивалі «STAR WAVES» та міжнародному фестивалі «Pro Fest» у номінації «естрадний вокал», виконуючи пісню Тіни Кароль «Закрили твої очі».

«Скільки людей вже на колінах… Страшно, коли не бачу сина. Чи ти живий, навіть не знаю. Ніби ти тут я відчуваю…» – співала Аліна, яка теж зіткнулася у житті з утратою – гіркий біль огорнув душу, коли проводила свого кума Андрія Мельницького на Небеса. Молимося всі за його душу.

13 років Аліна займається вокалом. Першу свою премію здобула у 2014 році на міжнародному конкурсі у Києві.

Не раз набігали  розчарування, але стимулом для продовження занять музикою і співом стало здійснення найзаповітнішої мрії – бути частинкою колективу військового оркестру 14-ї ОМБр. І виходить Аліна на сцену упевнено: віра в себе, підтримка сім’ї, жага працювати, жити, відпочивати, ходити на концерти, адже військові дали наказ: «Ми тут стоїмо, ворогів-росіян перемагаємо, а ви підтримуєте ЗСУ і донадьте задля Перемоги».

Також вітаємо хореографиню хору і центру культурних послуг Анастасію Зіньчук. Днями вона стала лауреаткою міжнародного конкурсу, що відбувся у Києві. Приз і першу премію Анастасія здобула у номінації «сучасна хореографія», виступаючи під звуки української пісні «І кожен дасть своє ім’я» виконавиці Лілу.

Перед виходом на сцену відчувала переживання, тривогу, але, «випорхнувши» на паркет, наполеглива самоучка перетворилася у висококваліфіковану фахівчиню своє справи, яка майстерно перевершила всі свої сподівання.

Анастасія виборола цю нагороду – кубок конкурсу. Глядачі і журі підтримували виконавців. А коли оголосили результати, то перший дзвінок переможниця зробила до коханого, другий – найдорожчій мамі.

Алла САМСОНЮК,

             учасниця хору «Мужність»

Коментарі
Теги: "Мужність, Аліна Назарчук, Анастасія Зіньчук, Берег Надії
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up