На головну Інтерв'ю «Війна закінчиться у 2019 році», – передбачає провісниця Софія з Києва

«Війна закінчиться у 2019 році», – передбачає провісниця Софія з Києва

74

   Оголошення про те, що спадкова провісниця-помічниця Софія допоможе у  розв’язанні багатьох життєвих проблем,  вперше з’явилось у нашій газеті два місяці тому. Очевидно, реклама дала свій результат, адже згодом почали з’являтись відгуки тих, кому їй вдалось допомогти. Журналістська цікавість підштовхнула до знайомства з цією жінкою, яка охоче погодилась розповісти про себе та своє «ремесло».

   Вечірні сутінки та густий туман, що оповив вулицю Привокзальну, куди я власне і прямувала за вказаною адресою, додавали певної атмосферності майбутньому інтерв’ю. Двері старенької хатини відчиняє приємна жінка середнього віку, запрошує до помешкання і одразу вибачається за не зовсім комфортні умови – це житло винаймає тимчасово, адже приймати клієнтів приїхала аж із Києва. Час від часу провісниця мандрує країною, допомагаючи людям у різних містах та містечках. Приміром, до Володимира її запросила місцева жителька, яка була в неї на прийомі у столиці.

- реклама -

Поки на плиті нагрівається чайник, пані Софія розповідає про себе – народилась у Полтаві, але більшість свого життя прожила на Київщині, виховувалась бабусею. Має чоловіка та сина, яких вже з дитинства бачила у снах.

  – Те, чим займаюсь, не є професією, а моїм покликанням, – каже провидиця. – З чотирьох років  зрозуміла, що зі мною щось не те, бо почала бачити якісь дивні видіння, через що спершу у мене траплялись справжні істерики. Але  заспокоїлась після того, як моя бабуся розповіла, що так і має бути, бо я особлива. Зростала, як і усі діти, зрідка використовуючи свій дар, інколи передбачаючи щось друзям та знайомим. А регулярно займатись допомогою людям почала з 24-х років, уже після того, як створила власну сім’ю та повністю перейняла бабусині знання та досвід. Робити це раніше не мала права.

«Я не чарівна фея»

Софія розповідає, що люди звертаються до неї з різними проблемами –  хвороби, особисті драми та неприємності на роботі приводять людей до провісниці як до останньої інстанції, на яку плекають надію. Табу для неї – робити щось, що може комусь нашкодити. Для прикладу, виставляє за двері жінок, які приходять, аби приворожити чужого чоловіка, адже це великий гріх і ні до чого  доброго такий магічний ритуал не призведе. Допомагає Софія лише у тих випадках, якщо чоловік пішов з сім’ї до іншої. «Зчитувати» інформацію допомагають підручні матеріали – віск, кавова гуща та маятник.

   – На жаль, я не чарівна фея і не можу помахом чарівної палички зняти усі ваші проблеми, – наголошує провісниця. – Я не показую магічних фокусів, хоча і знаю певні прийоми. До прикладу, можу, у разі потреби, викликати дощ у час великої засухи чи припинити сильний мороз. Але, на жаль, інколи до мене приходять з такими бідами, у яких вже не можу зарадити, в таких випадках одразу кажу про це. Хоча трапляються і такі клієнти, яким просто потрібна психологічна допомога і людина, якій можна виговоритись. У такому  випадку вислуховую, даю поради і намагаюсь допомогти. Кілька разів, наприклад, завдяки власним зв’язкам, влаштовувала людей на роботу, які жалілись, що ніяк не можуть знайти себе у житті.

Інтерес людей до магії, гороскопів та усіляких оракулів, інформація про які зараз доступна кожному, Софія вважає згубним. Каже, люди не розуміють, що змушені будуть заплатити за свої знання про тонкі світи, адже займатись магією, хіромантією та ворожінням простим людям не можна. Застерігає і від перегляду фільмів жахів про нечисту силу, що негативно впливає на людей, адже таким чином погані сутності можуть псувати ваше життя.

– Навчитись  провісництву неможливо, тому це неправда, коли вам обіцяють відкрити подібний дар в екстрасенсорних школах. Такою людина мусить бути від народження. Як  кажуть «лікар від Бога» на людину, яка просто народжена для того, аби стати медиком, так само і я успадкувала свій дар, за який дуже вдячна Господу. Знаю, що займатимусь цим до 75 років, після чого передам справу своїй ще ненародженій онучці, – ділиться думками спадкова провісниця.

Попри постійний контакт із людьми, столична провидиця  не любить публічності та самопіару, тому ніколи не мріяла про участь у відомому телевізійному шоу «Битва екстрасенсів» і навіть не захотіла фотографуватись для цієї статті. Утім рекламу їй роблять клієнти, яким зуміла допомогти, тому відвідувачів не бракує, серед яких є як прості люди, так і підприємці, чиновники та «сильні світу сього». Щодо «колег по цеху» зазначає, що таких, які працюють чесно і справді можуть допомогти, дуже мало. Тому і не дивно, що більшість людей скептично ставляться до віщунів, провісників та  ворожок, сприймаючи це, як дитячу казку, обман або ж пережиток минулого.

Стежте за своїми словами

Найпоширеніші причини, через які звертаються до провісниць, яких у народі називають просто «бабками», – це порча та так званий «вінок безшлюбності». Утім необов’язково, що цю проблему хтось надсилає, каже Софія. Найчастіше люди самі того не усвідомлюючи одягають на себе такий «вінок».

   – «Вінок безшлюбності» – це неначе уповільнений запальний процес, – розповідає провісниця. – Людина  ніби і хоче створити сім’ю, але настільки звикла жити у власному мікросвіті, що просто нікого туди не впускає. Буває, що надсилаються проблеми і через прокляття, яке не завжди є усвідомленим і не виконується з допомогою магії. Необережно кинуте зле слово, яким ви когось облаяли, або, не дай Боже, прокляли, насправді безслідно нікуди не дівається. Адже слова матеріальні і мають велику силу.

Жінка наголошує, що таким людям, як вона, доводиться досить непросто, адже впродовж життя змушені нести важкий хрест. Допомагаючи людям, провісники витрачають колосальні запаси енергії, які поповнюють молитвою, відвідуванням храмів та монастирів. Софія порівнює себе з фільтром, який всмоктує у себе увесь бруд та негатив, тому після кількох приймальних днів може почуватися знесиленою, аж доки не очиститься словом Божим. Утім не займатись цим теж не може, адже якщо постане проти своєї природи та не діятиме за покликанням, почне хворіти і постійно страждатиме.

Війна триватиме п’ять років

– Щоночі бачу віщі сни. Для прикладу, все, що відбувається зі мною протягом дня, я вже побачила напередодні уночі. Інколи приходь сни, які віщують певні події, про які воліла б не знати, адже не зважаючи на своє знання про майбутнє, ніяк не можу вплинути на це. Зрідка бувають сновидіння, які стосуються глобальних масштабів. Так було у 2014 році, коли за місяць до початку першої хвилі мобілізації, цілу ніч бачила страшні кровопролитні бої. Довгий час не могла прийти до тями, бо не могла повірити, що в країні розпочнеться війна. У тому ж сні з’явилась цифра «5», що свідчить про закінчення війни через п’ять років, тобто у 2019 році, – пророкує Софія.

Щосереди та щоп’ятниці, незважаючи піст зараз чи ні, Софія утримується від скоромної їжі, адже свого часу дала таку обітницю Господу. Це, з її слів, допомагає скоригувати потік негативної енергетики, яку отримує щодня від клієнтів. Розповідає, що нерідко доводиться тримати піст і за інших людей, яким допомогла у заборонений для цього день. До таких належать великі релігійні свята, різдвяний та великодній пости. Розплачуватись за це доводиться ще однією обітницею – приміром, не їсти солодкого протягом трьох років.

– Для того, щоб жити щасливо і аби вдача була на вашому боці, завжди намагайтесь бути спокійними  і пам’ятайте, що те, що маєте – це не ваша заслуга, а вищих сил, – радить Софія. – Щодня дякуйте Господу за те, що він вам дає. Маєте поганий настрій – виплачтеся досхочу, відпустіть цей негатив, поспілкуйтесь з Богом у молитві. Не забувайте регулярно відвідувати храм, сповідатись та причащатись, адже це насправді допомагає очиститись від енергетичного бруду. Ви обов’язково помітите, що після цього і у справах більше щаститиме,  і здоров’я поліпшиться, і загальний емоційний стан.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × 5 =