На головну Новини Війницьку ОТГ очолив Сергій  Вербицький з Якович

Війницьку ОТГ очолив Сергій  Вербицький з Якович

213

   Головою Війницької ОТГ, що в Локачинському районі, на виборах 23 грудня обрали Сергія Вербицького, мешканця села Яковичі, який тривалий час працював в Володимир-Волинському міському управлінні освіти.

Війницька ОТГ об’єднала села Війниця, Губин, Михайлівка, Павловичі, Тумин, Озютичі, Запуст Локачинського району, а також населені пункти, які раніше належали до Березовичівської сільської ради Володимир-Волинського району: Березовичі, Бегета, Бобичі, Міжлісся, Хворостів, Яковичі. Попередній очільнийВійницької сільради, 64-річний Мирослав Базар на посаду голови ОТГ вирішив не балотуватися і пішов на заслужений відпочинок.

- реклама -

За крісло керівника громади боролися  Оксана Неродавід БПП «Солідарність», Юрій Прокуда від «Батьківщини», «само висуванка» Людмила Таровська та Сергій Вербицький  від «УКРОПу», який отримав найбільшу підтримку виборців – 892 голоси, і переміг.

ПОДЯКА

Шановні краяни!

Щиро дякую вам за підтримку! Разом із почуттям радості від перемоги відчуваю велику відповідальність перед тими людьми, які віддали свої голоси за мене. Сьогодні перед нами чимало роботи, результати якої мають довести, що тільки разом ми зможемо подбати про нашу громаду, яка повинна бути сильною, заможною і щасливою. Ми готові працювати і будемо поступово реалізовувати напрацьовану нами програму, виходячи із тих першочергових проблем, які є актуальними для нашої ОТГ. Адже їхнє виконання для мене, як керівника громади та депутатів є справою честі! Тільки разом ми зможемо робити громаду кращою!

Сергій ВЕРБИЦЬКИЙ,

голова Війницької ОТГ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − 8 =