Новини

Військо поповнять Сили безпілотних систем

Війна, Лайфстайл, Новини
324 переглядів

Уряд підтримав ініціативу створення Сил безпілотних систем, як окремого роду військ.

Документ був напрацьований Міністерством оборони спільно з Генеральним штабом з метою нарощування оборонних можливостей для відбиття зростаючої російської агресії. Він, зокрема, передбачає створення Сил безпілотних систем як одного з головних носіїв бойового потенціалу та технологічної переваги українських Збройних сил, що будуть використовуватися для нанесення уражень по ворогу на всіх рівнях – стратегічному, оперативному і тактичному – засобами безпілотних систем у повітрі, на суходолі та на морі.

Для реалізації положень проєкту Указу президента України, Міністерством оборони буде підготовлений і внесений на засідання уряду відповідний проєкт Закону України.  Створення Сил безпілотних систем є важливим кроком на шляху до підвищення обороноздатності України та забезпечення безпеки держави у сьогоднішніх геополітичних умовах.

6 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про нарощування спроможностей Сил оборони”, згідно з яким у структурі української армії має з’явитися  окремий рід військ  – Сили безпілотних систем.

Коментарі
Теги: Безпілотні системи, військо
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up