Новини

Військові влаштували сюрприз для побратима і його нареченої

Архів
119 переглядів

Минулого четверга біля місцевого РАЦСу зібралося більше десятка військовослужбовців. Вони прийшли привітати з одруженням свого побратима Михайла і його дружину Віту, яка до речі теж у минулому бойовий медик, учасниця бойових дій у зоні ООС.

– Про те, що йдемо укладати шлюб ми нікому не казали. Вирішили тихенько оформити свої стосунки, а повінчаємося і відсвяткуємо весілля уже після перемоги. Коли вийшли із РАЦСу на нас чекав сюрприз – привітати нас прийшли побратими Михайла на чолі з керівником, – каже Віта.

Дуже приємно вражені таким проявом уваги наречені зробили кілька спільних фото на згадку з тими, хто прийшов розділити їхнє свято.

Зустрічалися закохані три роки й уже планували узяти шлюб, але життя постійно вносило свої корективи. Не бажаючи й далі відкладати з офіційним оформленням стосунків, пара вирішила подати заяву до РАЦСу і в одне з великих християнських свят – Вознесіння Господнє стати чоловіком і дружиною.  

Познайомилися молодята у місцевому нічному клубі «Choсolate», хоч до того й бачилися по роботі.

– Ми служили у різних частинах, однак я, бувало, по службі приходив до Віти.  Були смішки, жарти, підколи. А якось я прийшов з букетом квітів, чим здивував і своїх колег, і дівчину. Згодом такі приємні знаки уваги виявляв все частіше, почали спілкуватися і це переросло у міцні стосунки, – пригадує наречений.

Закохані кажуть, що мають багато спільного, а головне – між ними панує взаєморозуміння, повага і щире кохання.

Тож і ми приєднуємося до усіх вітань і зичимо парі прожити у злагоді й любові багато щасливих років у переможній квітучій та мирній країні.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up