Новини

Військовий оркестр бригади дає концерти на передовій

Архів
39 переглядів

Військовослужбовці всіх підрозділів, які знаходяться на передовій, а також ті, хто перебуває в районах відведення, мали змогу насолодитися виступами своїх колег – оркестру нашої 14 окремої механізованої бригади. Програма виступу, яку складав начальник оркестру – військовий диригент старший лейтенант Ярослав Король, була дуже вдалою: просто на ВОПах звучали запальні українські пісні, марш нашої бригади, гімн України.
Найбільш же видовищним став концерт нашого оркестру на центральній площі Станиці Луганської, де до військових музикантів приєдналися солісти місцевого ансамблю «Слов’янський луг». Разом вони співали українські пісні, а на завершення спільно з глядачами, надзвичайно урочисто, виконали гімн України.
Голова районної державної адміністрації Станиці Луганської Юрій Золкін подякував військовим музикантам за прекрасний концерт, а всім воїнам нашої бригади – за мир та спокій, який вони бережуть у багатостраждальному місті, за надійний захист. На знак подяки та шани Юрій Золкін вручив керівнику оркестру Ярославу Королю український прапор з надписом «Станиця Луганська – це Україна», а згодом написав на ньому щирі побажання.
Україна і справді там – де українська пісня, особливо якщо її виконують військовослужбовці – ті, хто присвятив захисту рідної землі життя! І нехай поки що українській військові марші звучать лише у прифронтових містах, впевнені, незабаром вони лунатимуть і на тимчасово окупованих територіях – не лише як символ України та Перемоги, а й на знак загибелі її ворогів!

Надія ЗАМРИГА,
начальник прес-служби 14 омбр

Коментарі
Теги: 14 ОМБр, військові, військовий оркестр, концерт, Надія Замрига, передова, Станиця Луганська
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up