Новини

«Вільні читають українською»

Війна, Культура
468 переглядів

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочинається Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»

Його головна мета – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Проєкт спрямований на поліпшення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови. За словами Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня, за час повномасштабного вторгнення було знищено понад 180 мільйонів українських книжок.

Волинян запрошують долучитися до Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!». Для участі необхідно зареєструватися за покликанням:  https://bit.ly/3V4e5Qf

Коментарі
Теги: збір, українські книжки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up