Новини

Віра Чайковська стала заступницею голови ВГО «Союз українок

Архів
5 переглядів

   Двоє представниць Володимирщини взяли участь у роботі восьмого з’їзду Всеукраїнської громадської організації Союз Українок.

Це очільниця володимир-волинських союзянок  Віра Чайковська-Тарликова  й устилужанка Ористлава Сидорчук.

З’їзд, приурочений 100-річчю організації, був звітно-виборним і відбувався у столиці України. Крім союзянок з усіх куточків України, прибули на нього й делегатки з Донецька та окупованого Криму. Високу оцінку роботі найчисельнішої і найдавнішої в Україні жіночої організації дала екс-депутат Верховної Ради, почесна голова Союзу українок  Лілія Григорович.

Головою ВГО Союз українок одноголосно обрано головного лікаря Львівського обласного дитячого психо-неврологічного диспансеру Ореславу Хомик, для якої ця каденція буде вже другою. Її заступником обрана Віра Чайковська-Тарликова, котра успішно відзвітувалася про діяльність ревізійної комісії, яку очолювала останні роки. Вона стала першою волинянкою біля керма Союзу українок.

За активну діяльність і жертовність Благословенною Грамотою від Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета та Подякою від Архиєрея і Митрополита Львівського УГКЦ Ігора Возняка  нагороджена Ористлава Сидорчук. Наші землячки презентували посестрам святковий, заквітчаний калиною і тризубом коровай, спечений головою устилузького жіночого осередку Ніною Гук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up