На головну Новини Вісімдесят років освітніх традицій педколеджу

Вісімдесят років освітніх традицій педколеджу

212

ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» святкує  вісімдесят років освітніх традицій.

Сьогодні,  5 грудня, з  такої нагоди   о10.00  проводиться  студентський ярмарок «Українські смаколики»  у головнім корпусі коледжу. А о 14.00  відбудеться концерт «Коледж крізь призму минулого та реалії сьогодення. Коледж – азбука мудрості – від А до Я» (районний будинок культури).

- реклама -

А тиждень тому відбулась всеукраїнська  науково-практична  конференції  з  міжнародною  участю  “Володимир-Волинський  педагогічний  коледж  ім. А. Ю. Кримського:  минувшина, сучасність, майбуття”. У  ній взяли участь науково-педагогічні, наукові і педагогічні працівники, краєзнавці, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти з різних регіонів.

На відкритті наукової події виступив директор вищого комунального навчального закладу “Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського”, кандидат педагогічних наук, викладач-методист Микола Савельєв.  Він  розповів, що 20 тисяч випускників коледжу забезпечують навчання в початковій та дошкільній ланці, у напрямку трудового і образотворчого мистецтва, інших дисциплін у більшості районів Волинської та Львівської областей.

У рамках конференції проведено пленарне засідання за  темою конференції.  Актуальні питання  порушували її учасники під час секцій “Модернізація змісту освіти”, “Теорія та методика навчання”, Історія. Культура. Мистецтво”, “Педагогічне краєзнавство Волині”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − 9 =