Новини

Вітали рідну школу колишні й теперішні вихованці 

Архів
18 переглядів

Черговий, 56-ий день народження ліцей «Центр освіти», який ще зовсім недавно називали спеціалізованою школою-інтернатом «ЦОСПП» відзначав з піснями, танцями, смачним ярмарком.

На урочистій лінійці привітали педагогів і їхніх вихованців директор закладу Валентин Вірковський, заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді й спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук, депутат обласної ради, засновник футбольного клубу ВІК» Валентин Кошельник.

На 56-у осінь до рідної школи завітали випускники різних років. Олена Мерзлова, яка зараз навчається у Луцькому педагогічному коледжі, спершу разом із друзями, які попрощалися зі школою рік-два тому, подякувала своїм наставникам прозою, а потім подарувала пісню. Колишні школярі, а тепер студенти українських і польських вишів зверталися і до своїх молодших друзів, радили цінувати кожен проведений у стінах школи день, наполегливо вчитися, розвивати свої здібності до спорту, мистецтва, прислухатися до порад учителів і вихователів.

Вчительку англійської мови Ларису Вірковську оточили її випускники 2017 року. Більшість цих дівчат і хлопців у школі успішно займалися спортом, є серед них футболістки – нападниці й воротарки, члени збірної команди України. Не забувають вони спорту й зараз, навчаючись у Луцькому технічному університеті, Волинському коледжі культури і мистецтв, академії рекреаційних технологій і права, Київському університеті харчових технологій, Львівській «Політехніці»…

Ветерани школи, виховательки Зоя Дячук і Наталія Черненко (на знімку) зворушені зустріччю зі своїми вихованцями, трьома товаришами, які дружать з дитинства, а школу закінчили 20 років тому. Щоправда, Дмитра Коткова жінки бачать майже щодня, адже став їхнім колегою. Василь Кушнерук приїхав із Ковеля, він – кінолог. Ігор Юрчук – менеджер відомої фірми з виробництва молочних продуктів, проживає у Луцьку. Усі троє – впевнені, самодостатні чоловіки, усього, що мають, досягли лише завдяки власній наполегливості, порядності і праці, з гордістю кажуть їхні «шкільні мами».

Гості, батьки школярів і самі діти навипередки розкуповували приготовані матерями молодших учнів та старшокласниками пиріжки, тістечка, печиво, торти, кекси, капкейки, желе, трубочки з начинками та інші витвори нестримної кондитерської фантазії. І звичайно дружно аплодували шкільким танцюристам і співакам, які виступали перед центром дитячої творчості. До речі, на ярмарку можна було сфотографуватися у гарно й зі смаком облаштованих фотозонах , придбати за прийнятною ціною  вироби шкільних умільців – оригінальні вишиті серветки, магнітики з мальовничими пейзажами чи патріотичною символікою, сувеніри з дерева, оздоблені випалюванням і різьбленням, вирощені дітьми саджанці кімнатних квітів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up