На головну Новини Візерунки на фользі: заняття і спосіб реабілітації

Візерунки на фользі: заняття і спосіб реабілітації

155

42 учасники нинішньої війни із Росією перебувають нині на обліку Володимир-Волинського центру зайнятості. Раз на місяць у стінах установи збирається клуб учасників АТО/ООС, для них проводять різноманітні семінари чи майстер-класи, деякі з них мимоволі виконують зокрема й функцію певної реабілітації, як-от недавній майстер-клас з карбування, а конкретніше – тиснення по фользі.

До ексбійців у центр розвитку підприємництва установи із уроком завітала викладач педагогічного коледжу Ніна Білець, принесла із собою усі необхідні матеріали та інструменти. Від чоловіків вимагалось лише одне – охота до роботи. Не кожен із них сприйняв спокійно заклик займатись такою справою, дехто спочатку опирався: «Нема для кого», «Тих рамочок вже повно», «Без окулярів все одно не зможу». Та Ніна Василівна досвідчений педагог, якось їй вдалося м’яко і без примусу, непомітно налагодити контакт і зі скептиками.

- реклама -

Трохи часу – і ось чоловіки уже витискали узори на фользі. Один із них зауважив, що йому б таке уміння у 80-х, коли хороших подарунків для дівчат у магазинах було не знайти. Тепер же, коли вироби хенд-мейду стали знову трендовими, жодна з нових навичок не зашкодить, а то й згодиться. Це може бути хорошим заняттям для спільного проведення часу із дітьми чи внуками. Та й взагалі, «іноді дрібниця може людину зацікавити», каже Ніна Білець, яка володіє широким спектром різноманітних технік. У ході заняття хтось її спитав, чи часом вона не паяє. «Паяю! Маю інженерну освіту, тож і вмію багато чого», – була відповідь, яка, звісно, також підкупила чоловіків. «Все треба пройти в житті. Але не треба нічого боятися», – говорила Ніна Василівна, розповідаючи і про свій життєвий шлях.

     Залишали атовці заняття із готовими виробами, а дехто, хоч спочатку ніби й спішив, навіть затримався надовше – у ході з’явились додаткові ідеї, і їх втілення хотілось завершити.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × чотири =