На головну Новини Візьміть дитину у родину

Візьміть дитину у родину

131

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Ця форма влаштування дітей, що опинились без батьківського піклування, визнана пріоритетною у нашій державі, адже передбачає прийняття у сім’ю дитини на правах народженої.

Втім, усиновленою може бути лише та дитина, у якої розірвані юридичні стосунки зі своїми біологічними батьками. Звичайно, особи, які бажають усиновити дитину, повинні представити ряд документів, що підтверджують їхню спроможність утримувати та виховувати малюка, пройти відповідне навчання. Після встановлення контакту з дитиною та оформлення усіх необхідних документів, фактичне усиновлення дітей в Україні проводиться на підставі рішення суду. Процедура ця не підлягає розголошенню, у результаті усиновлена дитина стає рідною для сім’ї усиновлювачів.

- реклама -

Громадяни України, які бажають дати можливість знедоленій дитині виховуватись та рости у повноцінній, люблячій родині, можуть звернутися з заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей міськвиконкому за адресою: вул. Івана Франка, 8. Телефон 2-12-91.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 1 =