Новини

Візит до Кентшина і книги для його української діаспори

Архів
28 переглядів

Делегація з Володимира-Волинського у складі якої начальника та головного спеціаліста відділу культури і туризму Роман Віслобоков та  Ірина Бірук, депутат міської ради Сергій Радкевич (на знімку) взяла участь в урочистостях з нагоди 662-ої річниці з часу заснування польського міста-партнера Кентшина.

У рамках цього  візиту проведено ряд зустрічей щодо розвитку партнерських стосунків між двома містами. Під час зустрічі з бурмістром Кентшина Ришардом Неджюлки та старостою повіту Міхалем Кохановскі  укладено нові домовленості щодо подальшої співпраці в галузі культури. Від імені міського голови Роман Віслобоков вручив запрошення на урочистості з нагоди 1031-річчя нашого міста. Плідною була зустріч з Андрієм Сидором  – очільником української діаспори в Кентшині, яка  налічує понад 300 осіб, котрі з хвилюванням спостерігають за перебігом подій в Україні, активно допомагають нашим військовим, зібрали кошти на автомобіль швидкої допомоги. Андрій Сидор наголосив на необхідності тісної співпраці з Україною, популяризацію її національної культури на польських теренах та висловив сподівання на інформаційну підтримку, просвітницьку допомогу.

Українській громаді у Польщі подарували книги українських авторів, інформаційні матеріали, буклети про наше місто.  Для делегацій міст-партнерів запропонували насичену культурно-розважальну та пізнавальну програму. Гості відвідали новозбудований дитсадок «Смурфова країна» нового зразка, реконструйований стадіон, багатофункціональний скейтпарк, облаштований для дітей та підлітків тощо.

***

Відділ культури і туризму  звертається до  володимир-волинців  з проханням допомогти поширити українське слово серед українців міста-побратима Кентшина  дитячими книгами, творами сучасних письменників, словниками. Просимо приносити книги у відділ культури і туризму (вул. І. Франка, 8), у міські бібліотеки для дорослих (вул. Луцька, 105) та для дітей (вул. Генерала Шухевича, 67). Книги будуть передані членам польської делегації під час Дня міста Володимира-Волинського 27-28 липня.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up