Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Візит голови облдержадміністрації

Архів
27 переглядів

Вчора у нашому місті з робочим візитом побував голова ОДА Володимир Гунчик. Разом із міським головою Петром Саганюком, головами РДА та райради Наталією Василець та Романом Гуком вони відвідали міськрайонний ЦНАП, який на завершальній стадії реконструкції – там  триває оснащення оргтехнікою та підключення необхідних систем.

У розташуванні 14-ї окремої механізованої бригади та 39-го зенітно-ракетного полку їх керівники звернулися до міської і обласної влади з проханням допомогти в підготовці приміщень військової частини до першого за майже три роки існування 14-ї бригади повернення її особового складу в місце постійної дислокації. Володимир Гунчик пообіцяв докласти максимум зусиль для забезпечення такої допомоги. При цьому зазначив, що на одній із минулих сесій депутати обласної ради не підтримали рішення про виділення коштів для потреб бригади, а тому найближчим часом він планує привезти в розташування бригади, так би мовити, на екскурсію, голів фракцій цієї ради. Також Володимир Гунчик додав, що нині, під час війни, завдання військових – «ставити цивільним задачі, а ті мають їх виконувати».

Командир 39-го зенітно-ракетного полку Костянтин Заїченко провів для обох голів екскурсію відновленими казармами, в яких зробили капітальний ремонт, і де нині живуть військовослужбовці строкової служби. Попри схвальну оцінку, командир зазначив, що це далеко не все, що потрібно відновленій частині. Тут на часі облаштування гуртожитку для офіцерів-контрактників, а приміщення, в якому він має бути розташований, а це колишня медична частина, м’яко кажучи, у не найкращому стані.

Заступник директора «Вінницької будівельної компанії», яка взялася за добудову 44-квартиного будинку, Леонтій Кондратюк, розповів, що у їх планах здача будинку в експлуатацію в грудні цього року. Однак Петро Саганюк націлює будівельників працювати активніше, й завершити йогодо Дня Захисника України.
Перед цим голова ОДА побував на сучасному насіннєвому заводі ТОВ “П’ятидні”. Детальну екскурсію провів головний агроном підприємства Роман Цись. «Кажуть, що на Волині не будуються заводи. А тут два мільйони євро – інвестиція у підприємство потужністю дві тисячі тонн насіння одного сорту у місяць. Тут найсучасніше європейське обладнання», – поділився враженнями Володимир Гунчик.

У прикордонний Устилуг, де у ніч на 29-те березня знову стався транспортний колапс і черга автомобілів паралізувала місто, очільник області не заїхав.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up