Новини

Візит литовської делегації

Володимирська
87 переглядів

У Володимирі із черговим візитом побувала делегація на чолі із віце-спікером Сейму Литовської Республіки Паулюсом Саударгасом, повідомляють на сайті Володимирської міської ради.   

Місто Володимир стало відправною точкою для литовських парламентарів у кількаденній поїздці Україною, впродовж якої їх супроводжуватиме співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Литвою, нардеп Ігор Гузь. До складу делегації зі сторони Литви, окрім віце-спікера, також увійшли: голова Комісії з енергетики та сталого розвитку Юстінас Урбанавічюс, депутат Сейму Йонас Гудаускас, член Асоціації індустрії оборони та безпеки Литви Роберт Юодка, керівник відділу новин TV3 Литва Сігітас Бабіліус, менеджер з продажу «RSI Europe» Міндаугас Гришка, керівник відділу безпілотників Сімонас Рідзванавічус, радник віце-спікера Сейму Паулюса Саударгаса Лаура Градецкене.

Після зустрічі на кордоні спілкування з гостями продовжилось в Агенції регіонального розвитку Прибужжя, де обговорили стан справ в державі, зокрема ситуацію на фронті, а також актуальні потреби військових ЗСУ. Обмінялися корисними контактами з представником Асоціації індустрії оборони та безпеки Литви щодо постачання в Україну литовських засобів РЕБ, які технічно найбільше підходять нашим захисникам.

Міський голова Ігор Пальонка вкотре висловив вдячність литовським партнерам за постійну підтримку та допомогу нашій державі у важкий час.

Коментарі
Теги: візит, делегація, Литовська Республіка
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up