Новини

ВІЗИТ НАРДЕПА: Про медицину та політичні шахрайства на зустрічах із Олегом Березюком

Архів
5 переглядів

   Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк провів один день на Волині, відвідавши минулого тижня міста Нововолинськ та Володимир-Волинський. Депутат, котрий є медиком за фахом, зустрічався з колегами у шахтарському місті, аби обговорити хід медичної реформи, а у Володимирі спілкувався зі спеціалістами станції переливання крові та студентами педколеджу.

 Знищення станцій переливання крові є однією з форм війни проти України

З Володимир-Волинською станцією переливання крові та її проблемами Олег Березюк заочно знайомий, адже у липні цього року сприяв зустрічі представників станції із чиновниками міністерства охорони здоров’я та допоміг організувати брифінг у стінах Верховної Ради. Відтоді ситуація з службою крові лише погіршилась – виробництва на станції немає, оскільки необхідний для виготовлення «альбуміну» спирт арештований, а з 1 січня наступного року завершується реєстрація препарату, який в Україні виготовлятиме лише приватна компанія-монополіст «Біофарма».

Для того, аби українські станції переливання крові не мали змоги виготовляти життєво необхідні при багатьох травмах препарати, профільне міністерство припинило їх реєстрацію, закрило лабораторії, котрі здійснювали зовнішній контроль препаратів, а на станції, які ще боряться, почали одна за одною навідуватись комісії та аудитори.

На установу чекає неминуче скорочення. Уже з нового року працівникам потрібно позбутись віваріуму, де утримують кроликів породи шиншила та інших тварин, а ще невідомо, що буде із унікальним обладнанням станції.

– Мені шкода, що ви не бунтуєте. Звісно, у цивілізованій формі, – зазначив депутат, вислухавши нарікання колективу станції. – Вважаю, що знищення станцій переливання крові є однією із форм війни проти України. Адже кров є біологічною зброєю в країні, де триває війна. Тому цю справу не можна так полишати.

Олег Березюк запропонував уже найближчими днями провести у МОЗ іще одну зустріч із представниками Володимир-Волинської станції переливання крові, котрі мають озвучити усі проблеми.

– Ваша галузь напряму пов’язана із безпекою держави та її обороноздатністю, тому ви повинні створити постійно діючий штаб і щонайменше раз на місяць їздити до Києва і нагадувати там про себе. Переконаний, що служба крові має фінансуватись державою, котра має забезпечити себе кров’ю на випадок надзвичайних ситуацій, а також з локальних бюджетів та приватних джерел, – підсумував нардеп.

 

Україна уже п’ять років фактично в стані війни

– Україна уже п’ять років фактично в стані війни. Вбито більше 10 тисяч. Утім лише зараз ми юридично повідомили світу, що на нас напали. Проте багато людей плутають воєнний стан із початком війни. Насправді воєнний стан спрямований проти війни. Образно кажучи, буде воєнний стан – не буде війни, – зазначив політик.

Олег Березюк поділився з колегами намірами фракції «Самопомочі» домогтись заборони приватизації та використання іншими країнами критичної інфраструктури, як цього передбачає воєнний стан. До такої належать атомні та теплові електростанції, газові мережі, транспортна галузь. Тож зараз у парламенті ведеться серйозна робота для того, аби слідом за воєнним станом ввести закон про заборону приватизації таких об’єктів.

 

Про участь Андрія Садового у президентських виборах

– Андрій Садовий і «Самопоміч» – це єдина політична сила, яка не має жодного відношення до олігархічного управління в державі, – наголосив Олег Березюк. – Ми беремо участь у виборах, щоб відновити віру людей в Україну, щоб збудувати власну державу без корупційної кругової поруки в політиці та на основі технологічної модернізації країни. Як говорить Андрій Садовий, а ми його підтримуємо, ми відстали від світових країн на десятки років. Тому мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Все в наших руках і нам під силу.

За словами депутата,  нині «Самопоміч» і Садовий ведуть перемовини з подібними молодими, амбітними, незалежними від олігархату силами для того,  щоб сформувати блок, який би був якісною противагою тим людям, які двадцять років при владі, але насправді представляють олігархічну економіку, яка тільки руйнує українську державність.

Політичні шахрайства та нейролінгвістичне програмування

Зі студентами педагогічного коледжу ім.А.Кримського Олег Березюк поділився цікавими відкриттями, пов’язаними із шахрайством радянської влади, які він зробив за останні роки.

Свою лекцію парламентарій розпочав із розповіді про книгу вiдомого журналiста-мiжнародника першої половини ХХ-го сторіччя Ланселота Лоутона під назвою «Українське питання», котра була його доповіддю на парламентському засіданні Британії у 1939 році.

– У цій книзі є один абзац, де автор робить висновок, що українська проблема є прикладом найбільшого політичного шахрайства в історії людства. Одне з них – політична карта Європи 1919 року на якій зображено таку державу як СРСР, котра, як відомо, утворилась у 1922 році. Річ у тім, що цю карту було намальовано у 1946 році, коли Радянський Союз доводив світові, що не існувало ніяких держав, окрім СРСР – зазначив Олег Березюк.

Розповів парламентарій і про філософський поетичний  твір Івана Франка «Лис Микита», що є своєрідною інструкцією побудови держави. Більшість читали цей твір у редакції Максима Рильського, який перетворив його на звичайну казочку, змінивши текст приблизно на 30 відсотків, а філософію – на всі сто. Про це знають далеко не усі викладачі української літератури, тому Олег Березюк зауважив, що має великі претензії до інституту українознавства Академії наук, адже за роки незалежності такі книги вже можна було б вилучити та замінити на оригінал. Нардеп пообіцяв передати у педколедж декілька примірників оригінального тексту Івана Франка, аби ті самі могли  пересвідчитись, порівнявши два тексти.

– Знання – це інструмент побудови держави. Власної, сильної, в якій хочеться жити. Тому я приїхав до вас, аби пролити світло на такі здавалося б прості речі, про які ми не замислюємось, але вони є направду важливими.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up