Новини

Візит  нардепа у вісім  малих  сіл

Архів
5 переглядів

 Два роки  народний депутат Ігор Гузь системно працює за схемою: він особисто або ж його помічники об’їжджають усі 211 населених пунктів округу. На пропозицію парламентаря за понад три з половиною роки з державного бюджету виділили майже 100 мільйонів  гривень на соціально-економічний розвиток регіону Прибужжя.

Нещодавно нардеп зустрівся із мешканцями восьми малих сіл району, а всього їх відвідав уже майже 70 в окрузі. У школу села Хмелівка за його сприяння придбали комп’ютерний клас, встановили дитячий майданчик. У Хмелеві замінять вікна у фельдшерсько-акушерському пункті, придбають вагу, також розглянуть можливість допомогти із заміною труб у водопровідній системі села. Багатодітній сім’ї та вдові загиблого в АТО команда нардепа допоможе із дровами.

У Житанях люди подякували обранцю за підтримку у проведенні Дня села. Також він добився, щоб за кошти держбюджету встановили дитмайданчик. А ще у Житанях, як і у Когильному, Федорівці, Острівці,  замінять вікна у ФАПах.

У Новосілках команда Гузя сприятиме перекриттю даху в будинку культури та облаштуванні дитмайданчика у Володимирівці. ФАП у Федорівці за ініціативи парламентаря отримав шафи – сухожарову і для медикаментів, холодильник, маніпуляційний столик, небулайзер.. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up