На головну Новини Влада міста попереджає про жорсткі заходи щодо порушників правил карантину

Влада міста попереджає про жорсткі заходи щодо порушників правил карантину

113

Перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук розмістив у фейсбуку звернення від влади міста до громадян.

“Шановні мешканці міста! Нагадуємо, що сьогодні від 13.00 години і до 6.00 ранку вівторка 21 квітня у місті почнуть діяти більш жорсткі заходи через порушення умов карантину. Щодо злісних порушників порядку будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу. Відповідні доручення були дані керівництву поліції у зв’язку з підтриманням рішенням ОДА про запровадження режиму максимального обмеження пересування на цих вихідних.

- реклама -

Попередньо ми працювали  працювали у превентивному режимі, тобто попередження, роз’яснення необхідності дотримання карантину. Були проведені зустрічі з представниками релігійних конфесій та визначений формат проведення Великодня. Варто зазначити, що на свято представники правоохоронних органів будуть поруч із кожним храмом. В цілому для забезпечення публічного порядку та дотримання карантинних обмежень у Волинській області буде залучено понад 800 правоохоронців.
На жаль, вже сьогодні маємо випадки складання протоколів поліцією про недотримання карантинних заходів громадянами. Мешканці міста мають знати, що сьогодні в Україні зафіксовано 5106 випадків захворювання, і зважати на цю інформацію.
Вкотре закликаємо дослухатися до прохання міської влади та залишалися на вихідні вдома. Від особистої відповідальності кожного залежить, наскільки швидко вдасться здолати епідемію.
Також просимо зрозуміти, що наші звернення в жодному випадку не покликані перешкоджати задоволенню духовних потреб громадян. Ми лише хочемо донести до людей важливість карантину й просимо не нехтувати встановленими протиепідемічними правилами”, – ідеться у дописі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − дванадцять =