На головну Новини Водоканал рекомендує встановлювати прилади обліку води

Водоканал рекомендує встановлювати прилади обліку води

169

В  управлінні водопровідно-каналізаційного господарства рекомендують споживачам встановлювати прилади обліку води. Завдяки цьому  буде можливість регулювати та вести облік свого водокористування, економити та впливати на розмір водоспоживання у власному будинку.

Відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, плата за воду, яка використовується для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та газонів, здійснюється споживачами відповідно до показників приладів обліку або норм водоспоживання.

- реклама -

У випадку відсутності приладу обліку води нарахування за послугу проводяться з розрахунку  шість  літрів на добу на квадратний  метр площі поливу, отже на місяць на полив однієї сотки витрачається 18 кубічних метрів, на рік 54  (відповідно до таблиці А.1 додатка «А» до ДБН В.2.5 -64:2012 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»).

Поливний сезон триває з травня по липень включно, але в зв’язку з великим нарахування в цей період кількість кубів розділена на 12 місяців.

У разі надання абонентом технічної документації на земельну ділянку (технічного паспорта) в абонентський відділ та обстеження земельної ділянки контролером абонентського відділу УВКГ, площу поливів буде відкореговано та зроблено перерахунок. Про  це повідомляє сайт міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість − 5 =