Новини

«Володимир Брук» усі центральні тротуари у місті «одягнув»…

Архів
3 переглядів

Усі, хто завітає у неділю на «Володимирський узвіз» матиме можливість ознайомитися зі зразками продукції ПП «Володимир Брук», котре за 17 літ добре знайоме володимир-волинцям. Це б пак! Адже усі тротуари на  центральних вулицях викладені якісною і добротною бруківкою цього підприємства, яким керує Володимир Власюк. Якщо ж порахувати їхню довжину на Ковельській, Луцькій і Шевченка, то назбирається аж п’ять кілометрів!

«Хвиля», «цеглинка», «катушка», «старе місто», «римський камінь», «австрійський брук», а віднедавна тут випускають ще «гірський камінь» – усе різних кольорів і розмірів. І не тільки міські тротуари «одягають» нове вбрання. Бруківкою вкладають й подвір’я  приватних садибах (як ось на знімку, де так гарно і невимушено позують учениці другої школи Уляна і Адріана).

Директор і засновник Володимир Власюк розповів, що усі процеси на підприємстві автоматизовані, тут поставлено сучасне імпортне устаткування, отож добру марку завжди тримають. За день виробляють від 300 до 500 метрів квадратних бруківки, яку, в основному, купують волиняни, бо товар важкий і його далеко не везуть. Також підприємство виготовляє бордюри дорожні і поребрики трьох видів – і ця продукція тут не затримується, бо сертифікована й відповідає усім будівельним вимогам.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: "Володимир Брук", Володимир Власюк, Тетяна Адамович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up