На головну Інтерв'ю Володимир Коломий: «У місцевому самоврядуванні мають працювати ті, для кого людина є...

Володимир Коломий: «У місцевому самоврядуванні мають працювати ті, для кого людина є головною цінністю»

184

Надання пільг та субсидій населенню, різні виплати і компенсації, допомога малозабезпеченим та інші соціально важливі питання життєдіяльності нашої громади перебувають у компетенції управління соціального захисту населення міськвиконкому.

    Про роботу установи говоримо із заступником начальника цього  управління Володимиром Коломиєм.

- реклама -

   – Володимире Івановичу, що вдалося досягнути в соціальній сфері нашого міста за останні роки?

– Нам вдалося придбати спецавтомобіль для осіб з інвалідністю, який перебуває на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі. Оскільки в місті проживає більше тисячі осіб з інвалідністю, половина з яких мешкають на околицях, це вкрай важливий проект.

Докладаємо максимум зусиль до розв’язання проблем людей в оформленні субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, надаємо безплатну інформативну підтримку.

Спільними зусиллями запроваджено пункт роздачі гарячого харчування для  тих категорій населення, які цього потребують, також щороку долучаємось до благодійної акції милосердя, Дня ветерана та Міжнародного дня людей поважного віку, які відзначають 1 жовтня, та беремо активну участь у інших міських заходах.

   Одним із пріоритетних напрямків  є робота з демобілізованими учасниками АТО (ООС), сім’ями загиблих військовослужбовців з оформлення пільг, субсидій, відновлення втрачених документів, надання одноразової матеріальної допомоги, поліпшення житлових умов, психологічної та професійної реабілітації.

   Цьогоріч провели клопітку роботу з пошуку та придбання житла дитині-сироті,  позбавленій батьківського піклування, яка залишилась задоволена  придбаною квартирою з усіма комунальними зручностями у нашому місті.

   – Ознакою розвиненого суспільства є турбота про соціально незахищених. Мається на увазі надання послуг з соцобслуговування. Які кроки зробили в цьому напрямі?

– Важливо, щоб кожен обраний голова міста чи ОТГ розумів необхідність запровадження на рівні громади комплексу соціальних послуг. Це відкриття будинків ветеранів, побутові і соціально-реабілітаційні послуги для осіб з інвалідністю, ветеранів праці.

   – Ви – управлінець з досвідом в соціальній сфері. В чому бачите важливість місцевих виборів і чому йдете з командою Петра Саганюка?

– Для мене особисто це можливість розвивати місто з надійним соціальним захистом. Дуже важливо,  щоб у місцевому самоврядуванні працювали ті, для кого людина є головною цінністю. Таких лідерів я бачу у команді політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ». Саме тому  приєднався до неї. Впевнений, що наша співпраця принесе користь мешканцям Володимир-Волинської громади.

    Йду на вибори у команді політичної партії “СИЛА І ЧЕСТЬ”, що під №8 у виборчому бюлетені, мій номер у списку – 09.

Анна ІВАНЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × один =