На головну Новини Володимир подружиться з Мальборком

Володимир подружиться з Мальборком

134

  Протягом двох днів  у Володимирі перебувала делегація з польського міста Мальборк. Мета візиту іноземної делегації, до складу якої увійшли бургомістр Марек Хажевскі разом зі службовцями тамтешньої міської ради Ярославом Бартосіком, Аліною Заїкою, Кшиштофом Левандовські та Гжегожем Конішевскі, – обговорення питань щодо подальшої співпраці між містами Володимир та Мальборк.    

    Розпочався візит зі знайомства із координаційним центром Володимир міської ради, адже завдяки привезеній польською делегацією допомозі, гуманітарні склади поповнились продуктами харчування, засобами гігієни, дизельними генераторами, бензопилами та іншими потрібними речами.

- реклама -

    Під час зустрічі з міським головою Ігорем Пальонкою гості з Мальборка розповіли про своє місто, яке знаходиться неподалік Балтійського моря. Як з’ясувалось, у Мальборка та Володимира чимало спільного – це і кількість населення, і давня історія, і розміщення на теренах міст військових з’єднань. Тож обидві сторони виявили зацікавлення у співпраці у різних сферах – туризмі, медицині, житлово-комунальній галузі тощо.

   Гості з Польщі побували у ТМО, на елеваторі ТзОВ «П’ятидні», а також на водоканалі. Директорка ТІЦу Ірина Ковальчук провела для делегації  цікаву екскурсію містом.

   У підсумку домовились про наступні кроки у напрямку співпраці – Мальборк та Володимир підготують відповідні документи із  такими намірами, після чого відбудеться підписання офіційної угоди про партнерство. Як зазначив Марек Хажевскі, у Мальборка ще немає українських міст-партнерів, тож співпраця з Володимиром для них дуже цікава.

Довідково:

Ма́льборк — місто у Поморському воєводстві Польщі (на землях Західної Пруссії). Населення сягає 40 тисяч мешканців. Розташоване місто за 40 км на південь від Балтійського моря. Біля Мальборка, за 4 км на північ, розташоване містечко Вєльбар, у якому було знайдено старовинне кладовище з 3000 могилами вельбарської культури шведських готів. Донині збереглась велична фортеця Тевтонських лицарів Марієнбургу — Мальборкський замок, 1997 року занесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 5 =