Новини

Володимир серед «Міст у Єдиному світі»

Архів
2 переглядів

   Володимир-Волинський має укладену партнерську угоду з німецьким містом Цвікау. З 2015 року німецько-українськими муніципальними партнерствами, яких уже налічується 85, опікується сервісний центр “Міста в Єдиному світі” (SKEW) товариства Engagement global.
Нещодавно у Полтаві відбувся четвертий «круглий стіл» «Муніципальних німецько-українських партнерств». Разом із 35 представниками з інших українських громад, заступник міського голови Лариса Кулікова від Володимира-Волинського обговорила можливості для підтримки та розвитку партнерських відносин між українськими громадами та німецькими містами.
Під час «круглого столу» його учасникам презентовано другу фазу проекту «Муніципальні партнерства з Україною», яка передбачає шанс на отримання фінансування через фонд малих проектів, пріоритетами якого є підтримка розвитку місцевого самоврядування, енергоефективність, розвиток міст. Фінансова допомога цього проекту є невеликою – до 50 тисяч євро, вона може бути спрямована на концептуальні проекти, обмін ноу-хау.
Зважаючи на те, що саме в ці дні у Володимирі-Волинському гостювала німецька делегація, то всі питання новацій після приїзду з Полтави Ларисі Куліковій вдалося обговорити із заступником бургомістра Цвікау Свеном Дітріхом.
До речі, нещодавно спільно підготовлено та подано проектну заявку на отримання гранту з коштів Федерального міністерства економічного співробітництва ФРН через партнерські проекти Nakopa щодо закупівлі рентгеноскопічного обладнання для нашої лікарні та проведення тижневих обмінів лікарями Володимира-Волинського та Цвікау.
А ще Полтава, ділиться враженнями Лариса Володимирівна, запам’яталась спокійним, таким собі врівноваженим, зеленим містом, де багато різноманітних пам’ятників, де смачні цукерки фабрики «Домінік». І навіть нашумілий страйк перевізників особливих незручностей не створював, з транспортним навантаженням намагались впоратися тролейбуси.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up