Новини

Володимир, ставатиме ще дружнішим до батьків і малюків

Архів
1 переглядів

З метою створення у місті комфортного середовища для батьків та їх малюків вдруге проводитиметься  конкурс “Володимир, дружній до батьків і малюків”.

Цього року він триватиме  з 16 квітня по 1 червня  у три етапи. Учасники, які брали участь у ньому торік,  можуть долучатися  до цього конкурсу  лише у випадку поліпшення умов для дітей та їх батьків. Прийом реєстраційних анкет проводиться з 16 квітня до 20 травня.

Переможці визначатимуться за  такими критеріями:

Доступність: пандус або один плаский вхід;  кнопка виклику; паркінг для візочків з відповідною відміткою.

Простір для зручного та комфортного користування послугами: додатковий стілець для годування дитини; окремий ігровий куток; забавляючі ігрові предмети;  дитяче меню.

Універсальна туалетна кімната: зручність перебування з дитиною; повивальний  столик.

Учасники нагороджуватимуться подякую за участь у конкурсі «Володимир, дружній до батьків і малюків», а переможці отримають диплом міського голови, заохочувальний подарунок від фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр»,  відзнаку «Тут піклуються про дітей» та відеосюжет від агенції телевізійного мовлення «Володимир».

З положенням про конкурс можна ознайомитися на сайті  міської ради та ФПП «Бізнес-Центру», або у міськвиконкомі (кабінети  5, 19), а також у ФПП «Бізнес-Центр» (приміщення ДРАЦСу, вул. Івана Франка, 2а).

Підприємців міста та керівників установ запрошують взяти участь у конкурсі та поліпшити умови для своїх відвідувачів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up